Міскантус китайський "Зебрінус"
есть в наличии
120 грн
в избранное купити
Тип:злакові трави
Артикул:ДМ-101
Латинское название:Miscanthus sinensis Zebrinus
Размер:40-60 см
Контейнер:2 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Міскантус китайський «Зебрінус»високорослий кущ з міцними стеблами, які в нього неймовірно декоративні. Його листя за кольоровою гаммою схожі на зебру, тільки одна жовті смужки на зеленому полотні. В ландшафтному дизайні нею прикрашають водоймища, використовують як акцент або групами на газонах.

Розміри: до 200-250 см у висоту.

Листя: прямостоячі, зеленого кольору з жовтими смужками, довгі та жорсткі.

Особливості: стебла не гнуться і не ламаються від поривів вітру та дощу, зимостійкість до -28-30 С. До ґрунтів не вибаглива, лише не підходять піски та глинисті, обов’язково замульчувати та прикрити на зиму, краще росте на сонці.

Міскантус китайський "Балерина"
Код товара: 120-501
Міскантус китайський "Балерина" - кущ, який відноситься до новомодних злакових культур. Використовується в природних садах, в натуральних стилях.
Міскантус китайський Amerika
Код товара: 30-508
Міскантус китайський America - декоративний кущ, який цінується за рахунок своїх китиць, які дуже красиво розвіюються за вітром. Якщо ви бажаєте створити сад, в якому можна відпочити, тоді злакові допоможуть в цьому.
Міскантус китайський "Зебрінус"
Код товара: ДМ-101
Міскантус китайський «Зебрінус» – високорослий кущ з міцними стеблами, які в нього неймовірно декоративні. Його листя за кольоровою гаммою схожі на зебру, тільки одна жовті смужки на зеленому полотні. В ландшафтному дизайні нею прикрашають водоймища, використовують як акцент або групами на газонах.
120 грн
купити