Міскантус китайський Amerika
Немає в наявності
160 грн
в избранное
Тип:злакові трави
Артикул:30-508
Латинское название:
Размер:70-100 см
Контейнер:С 2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Міскантус китайський America - декоративний кущ, який цінується за рахунок своїх китиць, які дуже красиво розвіюються за вітром. Якщо ви бажаєте створити сад, в якому можна відпочити, тоді злакові допоможуть в цьому.

Розміри: висота 150-250 см.

Листя: довге, зеленого кольору, на осінь буро-жовтих відтінків.

Квіти: зібрані в суцвіття, білого кольору, додають декоративності.

Особливості: швидкий ріст, не вибагливий до грунту, не вибагливий у догляді, любить сонячні ділянки, весною можливо потрібна буде стрижка.

Міскантус китайський "Зебрінус"
Код товара: ДМ-101
Міскантус китайський «Зебрінус» – високорослий кущ з міцними стеблами, які в нього неймовірно декоративні. Його листя за кольоровою гаммою схожі на зебру, тільки одна жовті смужки на зеленому полотні. В ландшафтному дизайні нею прикрашають водоймища, використовують як акцент або групами на газонах.
120 грн
купити
Міскантус китайський Amerika
Код товара: 30-508
Міскантус китайський America - декоративний кущ, який цінується за рахунок своїх китиць, які дуже красиво розвіюються за вітром. Якщо ви бажаєте створити сад, в якому можна відпочити, тоді злакові допоможуть в цьому.
Міскантус китайський "Балерина"
Код товара: 120-501
Міскантус китайський "Балерина" - кущ, який відноситься до новомодних злакових культур. Використовується в природних садах, в натуральних стилях.