Меліса лікарська
Немає в наявності
40 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:120-405
Латинское название:Melissa officinalis
Размер:15-20 см
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Мелісабагаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.

Розміри: до 20-50 см.

Листя: зелене, зубчасте, соковите, дуже яскраве, має приємний лимонний аромат.

Квіти: неправильної форми, білого кольору, не грають великої декоративності.

Особливості: Ннадає перевагу несильно зволоженому ґрунту, може рости на піщаних землях. У заболоченій місцевості часто уражається грибком та гине.

Меліса лікарська
Код товара: 120-405
Меліса – багаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.
Савлія (шалфей) "Аметист"
Код товара: 150-12
Шавлія Аметист – один з кращих представників роду Шавлія, що цінується не тільки приємним стійким ароматом, а й пишним і довготривалим цвітінням.
Орегано "Ауреа"
Код товара: 120-020
Орегано (душица) «Ауреа» – багаторічник, з чудовими яскраво-жовтими листками, який всім знайомий як приправа. Навіщо купувати цю запашну приправу, якщо можна просто вийти до себе у садок або підійти до підвіконня на кухні і зірвати там свіженькі листочки.