Меліса лікарська
Немає в наявності
40 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:120-405
Латинское название:Melissa officinalis
Размер:15-20 см
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Мелісабагаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.

Розміри: до 20-50 см.

Листя: зелене, зубчасте, соковите, дуже яскраве, має приємний лимонний аромат.

Квіти: неправильної форми, білого кольору, не грають великої декоративності.

Особливості: Ннадає перевагу несильно зволоженому ґрунту, може рости на піщаних землях. У заболоченій місцевості часто уражається грибком та гине.

Меліса
Код товара: 120-014
Меліса лікарська – багаторічна рослина, яка росте у вигляді розгалуженого куща з приємним лимонним запахом. Давно зарекомендувала себе, як лікарська рослина, оскільки до її складу входить цінна ефірна олія.
Меліса лікарська
Код товара: 120-405
Меліса – багаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.
Розмарин лікарський
Код товара: 120-601
Розмарин лікарський – теплолюбний вічнозелений багаторічний кущ. Не вибагливий до грунтів, але не любить вологи і погано переносить морози. Лікарською сировиною служать однорічні листочки.