Меліса
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:пряні трави
Артикул:120-014
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Меліса лікарська – багаторічна рослина, яка росте у вигляді розгалуженого куща з приємним лимонним запахом. Давно зарекомендувала себе, як лікарська рослина, оскільки до її складу входить цінна ефірна олія.

Цвітіння: квіти білого кольору іноді з фіолетовим чи рожевим відтінком, цвіте все літо. Квіти розташовані у верхній частині стебла. Плоди дозрівають з серпня. Листя та стебла опушені.

Догляд: невибаглива до умов вирощування, проте не любить вологих грунтів. Може рости на піщаних.

Заготівля та використання: починають збирати, коли рослина починає цвісти, при цьому зривають верхню частину стебла разом з листям. Сушити рекомендується на відкритому повітрі без попадання прямих сонячних променів. Висаджують мелісу задля декоративних та лікарських цілей.

 

Розмарин лікарський
Код товара: 120-003
Розмарин – багаторічний пряний кущ. Аромат нагадує водночас і сосну, і камфору. Має гострий смак, також використовується як приправа для страв.
59 грн
купити
Сальвія (шалфей) варієгата
Код товара: НН-006
Сальвія (шалфей) варієгата – чудово доповнить Вашу грядку або прикрасить Ваше підвіконня. Не вибагливий у догляді. Доволі часто використовується в ландшафтному дизайні та для приготування страв
Лаванда вузьколиста "Hidcote" 2л
Код товара: 150-05
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – це багаторічний вічнозелений напівкущ, що рясно цвіте квітами синьо-фіолетового кольору. Рахується одним із найпопулярніших сортів у світі, що цвіте протягом усього літа.
120 грн
купити