Меліса
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:пряні трави
Артикул:120-014
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Меліса лікарська – багаторічна рослина, яка росте у вигляді розгалуженого куща з приємним лимонним запахом. Давно зарекомендувала себе, як лікарська рослина, оскільки до її складу входить цінна ефірна олія.

Цвітіння: квіти білого кольору іноді з фіолетовим чи рожевим відтінком, цвіте все літо. Квіти розташовані у верхній частині стебла. Плоди дозрівають з серпня. Листя та стебла опушені.

Догляд: невибаглива до умов вирощування, проте не любить вологих грунтів. Може рости на піщаних.

Заготівля та використання: починають збирати, коли рослина починає цвісти, при цьому зривають верхню частину стебла разом з листям. Сушити рекомендується на відкритому повітрі без попадання прямих сонячних променів. Висаджують мелісу задля декоративних та лікарських цілей.

 

М"ята варієгата
Код товара: 120-1111
М"ята варієгата - ефектний сорт м"яти, що вирізняється невибагливістю до умов вирощування та цікавим окрасом листків.
69 грн
купити
Орегано
Код товара: 120-508
Орегано - це всім нам відома "материнка", але так як багато кулінарних страв до нас приходить з-за кордону назва "орегано" перекочувала до нас. Використовують для вирощування в грунті, або створити міні-город на підвіконні. Зараз часто використовується для створення природнього стилю, в поєднанні з тисячолистниками, злаками та іншими багаторічниками.
59 грн
купити
Чебрець (тим'ян) ''Foxley''
Код товара: 120-013
Чебрець повзучий білий – низькорослий напівчагарник, який стелиться по землі, утворюючи неймовірно гарний і ароматний килим. Використовують в ландшафтному дизайні через безперервне цвітіння і красу
59 грн
купити