Меліса
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:пряні трави
Артикул:120-014
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Меліса лікарська – багаторічна рослина, яка росте у вигляді розгалуженого куща з приємним лимонним запахом. Давно зарекомендувала себе, як лікарська рослина, оскільки до її складу входить цінна ефірна олія.

Цвітіння: квіти білого кольору іноді з фіолетовим чи рожевим відтінком, цвіте все літо. Квіти розташовані у верхній частині стебла. Плоди дозрівають з серпня. Листя та стебла опушені.

Догляд: невибаглива до умов вирощування, проте не любить вологих грунтів. Може рости на піщаних.

Заготівля та використання: починають збирати, коли рослина починає цвісти, при цьому зривають верхню частину стебла разом з листям. Сушити рекомендується на відкритому повітрі без попадання прямих сонячних променів. Висаджують мелісу задля декоративних та лікарських цілей.

 

Лаванда вузьколиста "Hidcote", р9
Код товара: РБ03
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – один із самих популярних сортів у ландшафтному дизайні. Чагарник з сильним ароматним запахом, пройшовши повз Ви не зможете не звернути свою увагу.
59 грн
купити
Савлія (шалфей) "Аметист"
Код товара: 150-12
Шавлія Аметист – один з кращих представників роду Шавлія, що цінується не тільки приємним стійким ароматом, а й пишним і довготривалим цвітінням.
102 грн
купити
Меліса лікарська
Код товара: 120-405
Меліса – багаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.
40 грн
купити