Малина триколірна
Немає в наявності
105 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СМ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Малина триколірна — чудовий сорт малини, родом із Китаю. Заворожує погляди своїми великими та яскравими ягодами. Це невисокий повзучий чагарник.

Листя: велике, світло-зеленого кольору, знизу опушене білими та червонуватими ворсинками. По краях листя прикрашене темно-червоною полосою.

Квіти: крупні, білого кольору, рясно вкривають кущ. Цвітуть в середині липня.

Плоди: видовженої форми, крупні, яскраво-червоного кольору. На смак солодкі. Достигають в вересні.

Особливості: цей чагарник не потребує особливого догляду, росте на невибагливих до родючості грунтах, росте досить швидко. Морозостійкий та посухостійкий вид. висота до 0.5 м, а ширина— 1 м.

Малина Елегантна
Код товара: СО25
Малина Елегантна - стійкий, сильний, високий кущ (1,5-1,8 м). Плодоносити починає з середини серпня, та дає стабільний рясний врожай. Через свою високу декоративність куща та ягід отримав відповідну сортову назву.
TOP-продаж
Малина Полана
Код товара: СО23
Малина Полана - один з кращих ремонтантних сортів. Це чагарник висотою до 1,5 м. Плоди з’являються вже на однорічній рослині. Колір ягід-червоний, вага до 3 грамів.
Малина Феномен
Код товара: 01С-86
Малина Феномен – середньоранній сорт, що має напіврозкидистий кущ з високими пагонами, що потребують підв’язування. Початок дозрівання: друга декада червня.