Малина Полана
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО23
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Малина Полана - один з кращих ремонтантних сортів. Це чагарник висотою до 1,5 м. Плоди з’являються вже на однорічній рослині. Колір ягід-червоний, вага до 3 грамів. Смачні та ароматні. Висока врожайність.. Морозостійкий сорт.


Рекомендації. Посадка і догляд малини Полана від вирощувачів для отримання максимального  врожаю.

Посадка. Малину Полану краще всього висаджувати рядами. Відстань між рослинами має бути 50 см.

Відстань між рядами має бути 120 см.

Полив: у посушливий період полив обов'язково раз у тиждень! Це дозволяє мати більше ягід і великого розміру.

Удобрення: коли на рослині з'являються перші листочки пагони обробляємо гуматом калію, щоб пришвидшити отримання врожаю. В березні, ще на сніг підсипають добриво "Діамофос".

Правильний догляд дозволяє насолоджуватися врожаєм з липня і до морозів (а це може бути і до листопада!) Такий сорт ідеальний для ринкових продаж, адже ягоди мають високі товарні якості і дуже транспортабельні.Малина Брістоль
Код товара: 23-112
Малина Брістоль – багаторічний чагарник, висота якого може досягати до 3 метрів. Дуже колюча. Стійка до засух. Плоди після достигання не розсипаються. Ягоди чорного кольору, напівкруглі. Перевагу надає сонячним ділянкам з слабкою кислотністю.
Малина Маравіла
Код товара: 23-006
Маравіла – новий ремонтантний англійський сорт малини , яка виділяється своїми ягодами. Плоди щільні, міцні та мають високий рівень транспортабельності, легко знімаються під час збору урожаю. Малина цього сорту формує декілька пагонів, що дасть Вам змогу заощадити час на нормування пагонів.
Малина Брусилівський стандарт
Код товара: 01C-90
Малина Брусилівський стандарт – український ремонтантний сорт малини, що відрізняється високою врожайністю. Кущ має прямостоячі пагони, висотою 160-170 см.