Малина Марія
Немає в наявності
39 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-27
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Малина Марія. Ця високоросла (2,5 м) малина порадує Вас ароматними ніжними ягодами, що щедро всипають весь кущ.

Термін дозрівання: середній, початок припадає на початок червня і закінчується в середині липня. Отже, більше 40-ка днів можна насолоджуватися смачними ягодами.

Ягоди: солодкі і соковиті, до 9 г кожна. А головне, вони добре транспортуються.

Переваги сорту: висока урожайність плодів, зимостійкість та транспортабельність. Сорт підходить як для промислового вирощування, так і для вирощування на приватних садибах.

Використання: Малина Марія має ягоди універсального призначення, що смакують свіжими, піддаються заморозці і переробляються.

Купити малину Марія можна за тел.
(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02

Або ж оформіть замовлення на сайті.

 

Малина Ковічан
Код товара: 01С-85
Малина Ковічан – середньостиглий сорт американської селекції, добре адаптований в Україні. Кущ сильнорослий і прямостоячий. Термін дозрівання: кінець липня – початок серпня.
Малина Краса Росії
Код товара: 40-014
Малина Краса Росії – середній за ростом чагарник. Крупноплідний з насиченим малиновим кольором плодів сорт є одним з найгарніших. Однорічні пагони дуже міцні без колючок. На плодових пагонах формується до 25 збірних кістянок. Витончений смак та аромат зробили плоди цього сорту широко вживаними та десертними. Плодоносить починаючи з середини липня
Малина Феномен
Код товара: 01С-86
Малина Феномен – середньоранній сорт, що має напіврозкидистий кущ з високими пагонами, що потребують підв’язування. Початок дозрівання: друга декада червня.