Малина Ляшка
Немає в наявності
33 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:23-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Малина Ляшка - польський, десертний сорт. Дивно швидко завоював європейську аудиторію, завдяки своїй дуже високій врожайності! Тривалість плодоношення - більше трьох тижнів.

Кущ: високий, може досягати 3-х метрів вгору. Численні жорсткі стебла з неагресивними дрібними шипами. Легко розмножувати (велика кількість порослі).

Плоди: Ягоди красиві, кисло-солодкого смаку. Подовжена форма з невеликою опухлістью. У довжину близько 4-х см, вагою 6 г.

Дозрівання: Ранній термін дозрівання - середина червня. Триває протягом 3х тижнів і більше.

Особливість: відмінно підходить для домашнього вирощування. Урожайність сорту з гектара сягає 18-20тонн малини! Сорт морозо- і посухостійкий. Добре транспортується.

Малина Гусар
Код товара: СО20
Малина Гусар – великоплідний сорт. Чудовий варіант для садіння в регіонах з посушливим літом. Дуже смачні червоні плоди рясно вкривають пагони у довжину. Їхній солодко-кислий смак та аромат залишають чудові смакові враження.
Малина Октавія
Код товара: 23-007
Малина Октавія – пізній сорт виведений у Великобританії. Плодоносить на протязі 5 тижнів. Ягоди десертного смаку, вагою до 5 грамів. Транспортуються не втрачаючи вигляду. Сорт з гарною зимостійкістю.
Малина Геракл
Код товара: СО27
Малина Геракл- стійкий до хворіб середній за розмірами кущ. Непримхливий до умов зростання. Зимостійкий та родючий.