Малина Ковічан
Немає в наявності
150 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-85
Латинское название:
Размер:
Контейнер:5 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Малина Ковічан – середньостиглий сорт  американської селекції, добре адаптований в Україні.

Кущ сильнорослий і прямостоячий.

Термін дозрівання: кінець липня – початок серпня.

Ягоди: яскраво-червоного кольору, продовгувато-конічної форми, солодкі, масою 6-7 г.

Переваги сорту: висока стійкість до хвороб, врожайність (18 т/га), хороша транспортабельність, а також посухостійкість і морозостійкість.

Використання плодів: ягоди малини «Ковічан» використовують у свіжому вигляді, роблять з них лікувальні від застуди варення; сиропи, вино, лікер, желе, компоти. Лікувальними від застуди є і пагони малини.

Рослина знаходиться в контейнері з грунтом. На ній є плоди.

TOP-продаж
Малина Полана
Код товара: СО23
Малина Полана - один з кращих ремонтантних сортів. Це чагарник висотою до 1,5 м. Плоди з’являються вже на однорічній рослині. Колір ягід-червоний, вага до 3 грамів.
Малина Ранкова роса
Код товара: 70-003
Малина Ранкова роса - високоврожайний сорт. Пагони прямостоячі довжиною до 1,4-1,7 м. Плодоносити починає з серпня. Плід округлий, жовтого кольору, великий, ароматний та дуже смачний. Добре переносить транспортування. Після завершення плодоношення зрізають надземну частину. Легкі грунти будуть оптимальними для даного сорту. Практикують рихлення грунту та полив.
29 грн
купити
Малина Елегантна
Код товара: СО25
Малина Елегантна - стійкий, сильний, високий кущ (1,5-1,8 м). Плодоносити починає з середини серпня, та дає стабільний рясний врожай. Через свою високу декоративність куща та ягід отримав відповідну сортову назву.