Малина Гусар
Немає в наявності
35 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО20
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Малина Гусар  великоплідний сорт. Чудовий варіант для садіння в регіонах з посушливим літом. Дуже смачні червоні плоди рясно вкривають пагони у довжину. Їхній солодко-кислий смак та аромат залишають чудові смакові враження. Характерним для цього сорту є високі пагони до 1, 8 м. Листя опушене, темно-зелене. Врожайність становить 2, 8-3, 5 кг з куща. Посухостійкий сорт. Весно практикують обрізання. Сорт малини має десертне значення (джеми, желе) також добре служить для заморозки. Плоди гарно піддаються транспортуванні та не втрачають форму.

TOP-продаж
Малина Полана
Код товара: СО23
Малина Полана - один з кращих ремонтантних сортів. Це чагарник висотою до 1,5 м. Плоди з’являються вже на однорічній рослині. Колір ягід-червоний, вага до 3 грамів.
Малина Ляшка
Код товара: 23-005
Малина Ляшка - польський, десертний сорт. Дивно швидко завоював європейську аудиторію, завдяки своїй дуже високій врожайності! Тривалість плодоношення - більше трьох тижнів.
Малина Гусар
Код товара: СО20
Малина Гусар – великоплідний сорт. Чудовий варіант для садіння в регіонах з посушливим літом. Дуже смачні червоні плоди рясно вкривають пагони у довжину. Їхній солодко-кислий смак та аромат залишають чудові смакові враження.