Малина Гусар
Немає в наявності
35 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО20
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Малина Гусар  великоплідний сорт. Чудовий варіант для садіння в регіонах з посушливим літом. Дуже смачні червоні плоди рясно вкривають пагони у довжину. Їхній солодко-кислий смак та аромат залишають чудові смакові враження. Характерним для цього сорту є високі пагони до 1, 8 м. Листя опушене, темно-зелене. Врожайність становить 2, 8-3, 5 кг з куща. Посухостійкий сорт. Весно практикують обрізання. Сорт малини має десертне значення (джеми, желе) також добре служить для заморозки. Плоди гарно піддаються транспортуванні та не втрачають форму.

Малина Примара
Код товара: 23-008
Малина Примара - надранній ремонтантний сорт з великими кисло-солодкими ягодами, перший урожай слід очікувати вже в середині червня.
Малина Betty Ashburner
Код товара: СМ03
Малина Betty Ashburner— цікавий сорт малини, з красивими та смачними ягідками, які виглядають як маленькі сонечка, а також з дивними листками, які не притаманні малині але роблять її особливою.
Малина Маравіла (комплект 3 шт)
Код товара: 23-013
Суперпропозиція! Використайте чудову можливість зекономити при замовленні трьох саджанців. Насолоджуйтесь споживанням одним із найпопулярних сортів вдвічі дешевше.