Малина Глен Ампл
есть в наличии
29 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:70-103
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Малина Глен Ампл – середньопізній сорт малини. Пагони в куща високі (3,5 м), прямостоячі і міцні, а головне, без шипів. Продуктивність одного такого пагона становить 1,5 кг! Це один із найпопулярніших у Європі сортів.

Основний урожай збирається з двохрічних пагонів.

Ягоди: червоного кольору, конічно-округлі, маса однієї ягоди 5-8 г. Вони соковиті, солодкі з невеличкою кислинкою.

Переваги сорту: висока посухостійкість, хороша врожайність та стійкість до хвороб.

Використання: ягоди малини Глен Ампл універсальні. Їх можна споживати свіжими, заморожувати, робити різні смаколики (варення, джеми, компоти, різноманітні десерти).

Цілющі властивості. Ще з маленького ми знаємо, що малинове варення – найсмачніші ліки від застуди. Це не дивно, адже вона має хороші потогінні властивості, і ми швидше видужуєм. Лікувальними є не лише ягоди, але і листя малини, яке потрібно завчасно влітку засушити.

Купити малину Глен Ампл можна прямо на сайті або за тел.
(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02

Малина Патриція
Код товара: СО33
Малина Патриція – чагарник висотою до 180 см. Пагони з нальотом без колючок. На пагонах формується до 20 плодів. Колір червоний, а сама ягода дуже витончена. Форма малини схожа до полуниці.
Малина Марія
Код товара: 01КС-27
Малина Марія. Ця високоросла (2,5 м) малина порадує Вас ароматними ніжними ягодами, що щедро всипають весь кущ.
Малина Ранкова роса
Код товара: 70-003
Малина Ранкова роса - високоврожайний сорт. Пагони прямостоячі довжиною до 1,4-1,7 м. Плодоносити починає з серпня. Плід округлий, жовтого кольору, великий, ароматний та дуже смачний. Добре переносить транспортування. Після завершення плодоношення зрізають надземну частину. Легкі грунти будуть оптимальними для даного сорту. Практикують рихлення грунту та полив.
29 грн
купити