Малина Глен Ампл
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:70-103
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Малина Глен Ампл – середньопізній сорт малини. Пагони в куща високі (3,5 м), прямостоячі і міцні, а головне, без шипів. Продуктивність одного такого пагона становить 1,5 кг! Це один із найпопулярніших у Європі сортів.

Основний урожай збирається з двохрічних пагонів.

Ягоди: червоного кольору, конічно-округлі, маса однієї ягоди 5-8 г. Вони соковиті, солодкі з невеличкою кислинкою.

Переваги сорту: висока посухостійкість, хороша врожайність та стійкість до хвороб.

Використання: ягоди малини Глен Ампл універсальні. Їх можна споживати свіжими, заморожувати, робити різні смаколики (варення, джеми, компоти, різноманітні десерти).

Цілющі властивості. Ще з маленького ми знаємо, що малинове варення – найсмачніші ліки від застуди. Це не дивно, адже вона має хороші потогінні властивості, і ми швидше видужуєм. Лікувальними є не лише ягоди, але і листя малини, яке потрібно завчасно влітку засушити.

Купити малину Глен Ампл можна прямо на сайті або за тел.
(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02

Малина триколірна
Код товара: СМ02
Малина триколірна — чудовий сорт малини, родом із Китаю. Заворожує погляди своїми великими та яскравими ягодами. Це невисокий повзучий чагарник.
Малина Брістоль
Код товара: 23-112
Малина Брістоль – багаторічний чагарник, висота якого може досягати до 3 метрів. Дуже колюча. Стійка до засух. Плоди після достигання не розсипаються. Ягоди чорного кольору, напівкруглі. Перевагу надає сонячним ділянкам з слабкою кислотністю.
Малина Глен Файн
Код товара: 23-006
Малина Глен Файн (Glen Fyne) – середньоранній ремонтантний сорт привезений із Шотландії. Має високий рівень стійкості до хвороб та шкідників. Самий урожайний серед літніх сортів. Підходить як для відкритого так і для закритого ґрунту.