Малина Глен Ампл
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:70-103
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Малина Глен Ампл – середньопізній сорт малини. Пагони в куща високі (3,5 м), прямостоячі і міцні, а головне, без шипів. Продуктивність одного такого пагона становить 1,5 кг! Це один із найпопулярніших у Європі сортів.

Основний урожай збирається з двохрічних пагонів.

Ягоди: червоного кольору, конічно-округлі, маса однієї ягоди 5-8 г. Вони соковиті, солодкі з невеличкою кислинкою.

Переваги сорту: висока посухостійкість, хороша врожайність та стійкість до хвороб.

Використання: ягоди малини Глен Ампл універсальні. Їх можна споживати свіжими, заморожувати, робити різні смаколики (варення, джеми, компоти, різноманітні десерти).

Цілющі властивості. Ще з маленького ми знаємо, що малинове варення – найсмачніші ліки від застуди. Це не дивно, адже вона має хороші потогінні властивості, і ми швидше видужуєм. Лікувальними є не лише ягоди, але і листя малини, яке потрібно завчасно влітку засушити.

Купити малину Глен Ампл можна прямо на сайті або за тел.
(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02

Малина Маравіла (комплект 3 шт)
Код товара: 23-013
Суперпропозиція! Використайте чудову можливість зекономити при замовленні трьох саджанців. Насолоджуйтесь споживанням одним із найпопулярних сортів вдвічі дешевше.
Малина Полка (комплект 3 шт)
Код товара: 70-102
Подвійна вигода! При покупці трьох саджанців ви забезпечите себе та своїх рідних великим врожаєм малини протягом всього сезону.
Малина Маравіла
Код товара: 23-006
Маравіла – новий ремонтантний англійський сорт малини , яка виділяється своїми ягодами. Плоди щільні, міцні та мають високий рівень транспортабельності, легко знімаються під час збору урожаю. Малина цього сорту формує декілька пагонів, що дасть Вам змогу заощадити час на нормування пагонів.