Малина Flore Pleno
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СМ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Малина Flore Pleno— невисокий кущ, висотою 1-2 м, ціниться великими та привабливими ягодами.

Квіти: великі, незвичайного, як для малини, розміру, яскраво-рожевого кольору, багатопелюсткові, запашні. Цвітуть з кінця травня до кінця червня.

Плоди: соковиті, великі ягоди, жовтого забарвлення з оранжевим відтінком. На смак солодкі як мед. Володіють багатим набором вітамінів. Дозрівають в кінці серпня.

Догляд: якщо після зимових морозів відмерзла верхня частина куща, її слід обрізати аж до здорової частини.  Підживлення малини навесні складається з відра води з розчиненням у ній однієї лопати коров'ячого посліду і 5 г селітри, влитий під кожен кущ у кінці березня або на початку квітня. Збіговиська шкідників і хвороб хочуть відібрати у вас урожай. Тому доведеться обприскати малинник, причому, трав’яні настої тут не допоможуть, треба брати системний пестицид, який здатний проникати в тканини рослини.

Малина Геракл
Код товара: СО27
Малина Геракл- стійкий до хворіб середній за розмірами кущ. Непримхливий до умов зростання. Зимостійкий та родючий.
Малина Примара
Код товара: 23-008
Малина Примара - надранній ремонтантний сорт з великими кисло-солодкими ягодами, перший урожай слід очікувати вже в середині червня.
Малина Бриліантова
Код товара: 01С-89
Малина Бриліантова – ремонтантний сорт малини, що має великі ягоди. Термін плодоношення: перший врожай дає з другої декади червня та продовжується до заморозків.