Малина Flore Pleno
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СМ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Малина Flore Pleno— невисокий кущ, висотою 1-2 м, ціниться великими та привабливими ягодами.

Квіти: великі, незвичайного, як для малини, розміру, яскраво-рожевого кольору, багатопелюсткові, запашні. Цвітуть з кінця травня до кінця червня.

Плоди: соковиті, великі ягоди, жовтого забарвлення з оранжевим відтінком. На смак солодкі як мед. Володіють багатим набором вітамінів. Дозрівають в кінці серпня.

Догляд: якщо після зимових морозів відмерзла верхня частина куща, її слід обрізати аж до здорової частини.  Підживлення малини навесні складається з відра води з розчиненням у ній однієї лопати коров'ячого посліду і 5 г селітри, влитий під кожен кущ у кінці березня або на початку квітня. Збіговиська шкідників і хвороб хочуть відібрати у вас урожай. Тому доведеться обприскати малинник, причому, трав’яні настої тут не допоможуть, треба брати системний пестицид, який здатний проникати в тканини рослини.

Малина Полка (комплект 3 шт)
Код товара: 70-102
Подвійна вигода! При покупці трьох саджанців ви забезпечите себе та своїх рідних великим врожаєм малини протягом всього сезону.
79 грн
купити
Малина сунична
Код товара: 01КС-39
Малина сунична – морозостійкий кущ, що відрізняється невибагливістю до умов вирощування. Кущ, на відміну від звичайної малини, невеликий і сягає 45-60 см у висоту.
Новинка
Малина Імара
Код товара: 90-028
Малина Імара (Imara) – новий ремонтантний сорт родом із Нідерландів, яка дає великі надії та перспективи. Характеризується як високопродуктивна, з дуже гарними і якісними плодами рослина. Після збору урожаю чудово зберігається, транспортується, має високу стійкість до хвороб та приємний смак.