Малина Flore Pleno
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СМ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Малина Flore Pleno— невисокий кущ, висотою 1-2 м, ціниться великими та привабливими ягодами.

Квіти: великі, незвичайного, як для малини, розміру, яскраво-рожевого кольору, багатопелюсткові, запашні. Цвітуть з кінця травня до кінця червня.

Плоди: соковиті, великі ягоди, жовтого забарвлення з оранжевим відтінком. На смак солодкі як мед. Володіють багатим набором вітамінів. Дозрівають в кінці серпня.

Догляд: якщо після зимових морозів відмерзла верхня частина куща, її слід обрізати аж до здорової частини.  Підживлення малини навесні складається з відра води з розчиненням у ній однієї лопати коров'ячого посліду і 5 г селітри, влитий під кожен кущ у кінці березня або на початку квітня. Збіговиська шкідників і хвороб хочуть відібрати у вас урожай. Тому доведеться обприскати малинник, причому, трав’яні настої тут не допоможуть, треба брати системний пестицид, який здатний проникати в тканини рослини.

Малина Брістоль
Код товара: 23-112
Малина Брістоль – багаторічний чагарник, висота якого може досягати до 3 метрів. Дуже колюча. Стійка до засух. Плоди після достигання не розсипаються. Ягоди чорного кольору, напівкруглі. Перевагу надає сонячним ділянкам з слабкою кислотністю.
Малина Октавія
Код товара: 23-007
Малина Октавія – пізній сорт виведений у Великобританії. Плодоносить на протязі 5 тижнів. Ягоди десертного смаку, вагою до 5 грамів. Транспортуються не втрачаючи вигляду. Сорт з гарною зимостійкістю.
Малина Маравіла
Код товара: 23-006
Маравіла – новий ремонтантний англійський сорт малини , яка виділяється своїми ягодами. Плоди щільні, міцні та мають високий рівень транспортабельності, легко знімаються під час збору урожаю. Малина цього сорту формує декілька пагонів, що дасть Вам змогу заощадити час на нормування пагонів.