Малина Брістоль (комплект 3 шт.)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смакуй чудовими ягодами більше та дешевше купуючи комплект малини!

Малина Брістоль – сорт середнього терміну дозрівання, рахується одним з кращих, виражається оригінальністю забарвлення плодів та гармонійним смаком.

Кущ: сильнорослий до 3 м.

Плоди: великі, масою 4-6 г, округлої, продовгуватої форми, чорного кольору з блакитним восковим нальотом. Смак солодкий, насичений з медовим присмаком.

Врожайність: висока.

Особливості: сорт зимостійкий, з високою стійкістю до захворювань та грибків. Починає давати ягоди на 2 рік після посадки.


Малина Золоті купола
Код товара: 01С-88
Малина Золоті купола – ремонтантний жовтоплідний сорт, що починає достигати з кінця червня. Кущ розкидистий і має висоту до 1,6 м.
Малина Маравіла
Код товара: 23-006
Маравіла – новий ремонтантний англійський сорт малини , яка виділяється своїми ягодами. Плоди щільні, міцні та мають високий рівень транспортабельності, легко знімаються під час збору урожаю. Малина цього сорту формує декілька пагонів, що дасть Вам змогу заощадити час на нормування пагонів.
Малина Октавія
Код товара: 23-007
Малина Октавія – пізній сорт виведений у Великобританії. Плодоносить на протязі 5 тижнів. Ягоди десертного смаку, вагою до 5 грамів. Транспортуються не втрачаючи вигляду. Сорт з гарною зимостійкістю.