Малина Брістоль (комплект 3 шт.)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смакуй чудовими ягодами більше та дешевше купуючи комплект малини!

Малина Брістоль – сорт середнього терміну дозрівання, рахується одним з кращих, виражається оригінальністю забарвлення плодів та гармонійним смаком.

Кущ: сильнорослий до 3 м.

Плоди: великі, масою 4-6 г, округлої, продовгуватої форми, чорного кольору з блакитним восковим нальотом. Смак солодкий, насичений з медовим присмаком.

Врожайність: висока.

Особливості: сорт зимостійкий, з високою стійкістю до захворювань та грибків. Починає давати ягоди на 2 рік після посадки.


Малина Золоті купола
Код товара: 01С-88
Малина Золоті купола – ремонтантний жовтоплідний сорт, що починає достигати з кінця червня. Кущ розкидистий і має висоту до 1,6 м.
Малина Каскад Делайт
Код товара: СО29
Малина Каскад Делайт - високоврожайний сорт американського виробництва. Маса плоду - 6 грам. Вихід плодів з одного куща в садівництві може досягати 7 кг. Терміни збору малини тривають до 24 днів. Ягоди цього сорту великі, солодкі, добре транспортуються.
Новинка
Малина Імара
Код товара: 90-028
Малина Імара (Imara) – новий ремонтантний сорт родом із Нідерландів, яка дає великі надії та перспективи. Характеризується як високопродуктивна, з дуже гарними і якісними плодами рослина. Після збору урожаю чудово зберігається, транспортується, має високу стійкість до хвороб та приємний смак.