Малина Брістоль (комплект 3 шт.)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:22-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смакуй чудовими ягодами більше та дешевше купуючи комплект малини!

Малина Брістоль – сорт середнього терміну дозрівання, рахується одним з кращих, виражається оригінальністю забарвлення плодів та гармонійним смаком.

Кущ: сильнорослий до 3 м.

Плоди: великі, масою 4-6 г, округлої, продовгуватої форми, чорного кольору з блакитним восковим нальотом. Смак солодкий, насичений з медовим присмаком.

Врожайність: висока.

Особливості: сорт зимостійкий, з високою стійкістю до захворювань та грибків. Починає давати ягоди на 2 рік після посадки.


Малина Маравіла (комплект 3 шт)
Код товара: 23-013
Суперпропозиція! Використайте чудову можливість зекономити при замовленні трьох саджанців. Насолоджуйтесь споживанням одним із найпопулярних сортів вдвічі дешевше.
Малина Шапка Мономаха
Код товара: 40-017
Малина Шапка Мономаха – новий ремонтантний сорт, який порадує Вас своїми ароматними ягідками 2 рази за сезон. Плодоносить тільки на пагонах цього року. Садити краще на гарно освітлених місцях, тому що це впливає на кількість ягід та термін дозрівання
Малина Брусвяна
Код товара: 01С-87
Малина Брусвяна – ремонтантний сорт української селекції, що має високий деревовидний сильно розгалуджений кущ ( до 2 м), пагони прямостоячі, слабо колючкові,в період плодоношення всипані ягодами. Плодоносить два рази за сезон.