Малина Брістоль
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:23-112
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Малина Брістоль  багаторічний чагарник, висота якого може досягати до 3 метрів. Пагони вкриті невеликими колючками. Стійка до засух. Плоди після достигання не розсипаються. Ягоди чорного кольору, напівкруглі. Перевагу надає сонячним ділянкам з слабкою кислотністю.

Чорна малина добре піддається обробці, її вживають свіжою, а також для заморозки, варення та інших десертів.

Перевагою даного чорного сорту над червоними є більш насичений солодкий смак, а медовий присмак зроби з неї улюбленицю садівників.

Малина Краса Росії
Код товара: 40-014
Малина Краса Росії – середній за ростом чагарник. Крупноплідний з насиченим малиновим кольором плодів сорт є одним з найгарніших. Однорічні пагони дуже міцні без колючок. На плодових пагонах формується до 25 збірних кістянок. Витончений смак та аромат зробили плоди цього сорту широко вживаними та десертними. Плодоносить починаючи з середини липня
Малина Ляшка
Код товара: 23-005
Малина Ляшка - польський, десертний сорт. Дивно швидко завоював європейську аудиторію, завдяки своїй дуже високій врожайності! Тривалість плодоношення - більше трьох тижнів.
Малина Betty Ashburner
Код товара: СМ03
Малина Betty Ashburner— цікавий сорт малини, з красивими та смачними ягідками, які виглядають як маленькі сонечка, а також з дивними листками, які не притаманні малині але роблять її особливою.