Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
28 грн
165 грн
Новинка
Малина Молінг Джуно
Код товара: БА817
Період плодоношення: ранній, ремонтантна Кущ прямостоячий, розміри до 1,8 м, без шипів Врожайність: висока Ягода крупна, червоного кольору Смак: десертний, має сильний аромат Особливості: підходить для вирощування у контейнерах та у відкритому грунті, не кущиться, має стійкість до хвороб пагонів, гарно переносить транспортабельність, довго лежить
30 грн
купити
Малина Феномен
Код товара: 222-445
Гібрид, отриманий в результаті схрещування Одарка і Столична
28 грн
купити
Новинка
Малина Радзійова
Код товара: БА815
Період плодоношення - суперранній Врожайність: висока, біля 30 тга Ягоди: великі, масою до 5 г, красивої видовженної форми, червоного кольору Смак: десертний, солодкий Особливості: зимостійкий, підходить для транспортування, довго зберігається
30 грн
купити
Малина "Оранжевое чудо"
Код товара: 90-031
Малина «Оранжевое чудо» – ремонтантний сорт виведений російськими селекціонерами. До його особливостей можна віднести, як мінімум, цікавий колір – насичено оранжевий, дає щедрі врожаї, має надзвичайний ароматний смак.
28 грн
купити
Малина Полка
Код товара: 70-101
Малина Полка – високоврожайний сорт малини.
28 грн
купити
Малина Зюгана
Код товара: 23-003
Малина Зюгана – середньопізній, ремонтантний сорт з смачними плодами.
28 грн
купити
Малина Зюгана (комплект 3 шт)
Код товара: 23-010
Суперпропозиція! Використайте чудову можливість зекономити при замовленні трьох саджанців. Це забезпечить вам споживання свіжих ягід протягом всього сезону/
84 грн
купити
Малина Брусилівський стандарт
Код товара: 01C-90
Малина Брусилівський стандарт – український ремонтантний сорт малини, що відрізняється високою врожайністю. Кущ має прямостоячі пагони, висотою 160-170 см.
35 грн
купити
Малина Брістоль (комплект 3 шт.)
Код товара: 22-217
Смакуй чудовими ягодами більше та дешевше купуючи комплект малини! Малина Брістоль – сорт середнього терміну дозрівання, рахується одним з кращих, виражається оригінальністю забарвлення плодів та гармонійним смаком.
165 грн
купити
Малина Брістоль
Код товара: 23-112
Малина Брістоль – багаторічний чагарник, висота якого може досягати до 3 метрів. Дуже колюча. Стійка до засух. Плоди після достигання не розсипаються. Ягоди чорного кольору, напівкруглі. Перевагу надає сонячним ділянкам з слабкою кислотністю.
55 грн
купити
Малина Примара
Код товара: 23-008
Малина Примара - надранній ремонтантний сорт з великими кисло-солодкими ягодами, перший урожай слід очікувати вже в середині червня.
36 грн
купити
Малина Примара (комплект 3 шт)
Код товара: 23-018
Вигідна пропозиція! Замовляйте відразу три саджанці та смакуйте разом зі своїми рідними.
108 грн
купити
Новинка
Малина Брусилівська
Код товара: БА804
Термін дозрівання - ранній, ремонтантна Розмір: висота 1,5 м Маса плоду: 10 г, крупні, червоні
28 грн
купити
Новинка
Малина Атлант
Код товара: БА805
Термін дозрівання - середньоранній, ремонтантна Розмір: висота 1,6 - 2 м Маса плоду: 5-10 г, крупні, червоні
28 грн
купити
Новинка
Малина Регіна
Код товара: БА816
Особливості: крупноплідна, висока транспортабельність, плоди легко знімаються з плодоніжки Ягоди: розмір 8-14 г, видовженної форми насиченного малиново-червоного кольору Смак: солодкий з вираженим ароматом Врожайність щорічна та висока
Малина Рубінове намисто
Код товара: БА802
Маса плоду: 5-8 г Врожайність: 2 кг з куща, найурожайніші однорічні пагони Смак: кисло-солодкий, соковиті
Малина Євразія
Код товара: БА803
Розмір: висота 1,3-1,6 м Маса плоду: 4-4,2 г - крупні Урожайність: велика, за рахунок крупних ягід Смак: кисло-солодкий
Малина Брусвяна
Код товара: 01С-87
Малина Брусвяна – ремонтантний сорт української селекції, що має високий деревовидний сильно розгалуджений кущ ( до 2 м), пагони прямостоячі, слабо колючкові,в період плодоношення всипані ягодами. Плодоносить два рази за сезон.
TOP-продаж
Ожиномалина "Тайбері"
Код товара: 90-521
Чудовий гібрид ожини та малини має ранній термін дзрівання. Ягоди крупні, до 10 г кожна. Виглядають як яскраві малинові сережки 4 см в довжину.

Саджанці малини

  Правильна посадка малини допоможе згодом насолоджуватися плодами смачної ягідки. Саму малину використовують в їжу у свіжому та переробленому вигляді, а з листу роблять різні лікувальні засоби.

  Саджанці малини виростають від 80 до 160 см у висоту, що є зручним для збору урожаю. Дуже важливо купити саджанці малини з гарною кореневою системою та обрати характеристики і сорт малини (сорт Полка, Глен Файн, Примара, Зюгана та інші), які підходять саме Вам.

Де купити малину

  Купити малину в Києві можна в садовому центрі «Зелено». Прямо на місці спеціалісти розкажуть про догляд і посадка малини, порекомендують найкращі засоби для обробки малини, де краще садити малину та інші питання, які Вас цікавлять.

Купити саджанці малини

  Купити малину саджанці якої відмінно виглядають та даватимуть великі урожаї та смачні плоди можна на сайті zeleno.in.uaЯгоди малини мають цілий ряд корисних речовин та мікроелементів, тому не відмовляйте собі у задоволенні посадити саджанці малини та ласувати плодами.