Магнолія Суланжа Рустіка Рубра
есть в наличии
270 грн
в избранное купити
Тип:квітучі
Артикул:00-005
Латинское название:Magnolia soulangeana Rustica Rubra
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Магнолія Рустіка Рубра - це сорт виведений у Франції, гібрид між такими видами як магнолії оголеної і лілієквіткової. Магнолію цього сорту часто використовують для створення алей при одиночних чи групових посадках. Цей сорт потребує вологий, помірно-кислий грунт і висадку на сонці або в напівтінь. Молоду рослину на зиму бажано укрити ялиновим гіллям або нетканим матеріалом.

 Розміри: у висоту 3-4 метри.

Листя: середнього розміру 8-15 см в довжину і 4-7,5 см в ширину, зеленого забарвлення.

Квіти: дуже ароматні, округлої форми, рожево кольору зовні, а всередині біло-рожеві, з'являються швидше на рослині ніж листя.

Період цвітіння: з кінця квітня до початку травня.

Магнолія Суланжа Нігра
Код товара: 00-002
Магнолія Nigra— чудовий сорт, з великими та красими квітами та річним приростом до 20 см в рік. Цвіте двічі - з квітня по травень та в середині червня. Квіти з'являються одночасно з листям, чим по формі нагадують вузьку вазу.
270 грн
купити
Магнолія гібридна Бетті
Код товара: 00-003
Магнолія Бетті - чарівна красуня, яка була виведена в результаті схрещування сортів "Нігра" та "Розеа", відноситься до серії "Маленька дівчинка" із гібридних сортів, які були розроблені в Національному Дендрарії США в середину 50-х років. Перевагою сорту є пізніший період цвітіння ніж у сортів "Стелата" та "Суланжа", завдяки чому знижається ризик ураження пізніми заморозками.
199 грн
купити
TOP-продаж
Магнолія Суланжа Lennei
Код товара: 01КС-94
Широкий, повільноростучий кущ з округлою кроною, висотою до 3м, з чарівними світло-фіолетовими квітами.