Магнолія Суланжа Lennei
Немає в наявності
270 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-94
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Магнолія Суланжа Леннеі «Lennei»

Загальний вигляд: Широкий, повільноростучий кущ з округлою кроною, висотою до 3м, з чарівними світло-фіолетовими квітами.

Особливості: Морозо- та холодостійкість, але в перші роки після висадки потребує вкривання коріння мульчею або спанбоном.

Умови росту: Рослина добре росте в сонячних місцях, до грунтових умов не надто вибаглива, ідеальними будуть грунти з нейтральною кислотністю, перед висадкою рекомендується підживлення.

Перевагами наших магнолій є те, що вони розмножені черенкуванням. Це означає, що вони будуть цвісти на 2-3 рік після посадки.

 

Магнолія Суланжа Альба Суперба
Код товара: 00-001
Магнолія Альба Суперба - листопадне дерево, яке, завдяки кольоровій гаммі, вирізняється своєю білосніжною чистотою. Махрові білі квіти рахуються символом чистоти, ніжності та любові. Сорт підійде для посадки як і в парках, так і на приватних ділянках. Не вибагливий, славиться своїми великими бутонами, які нагадують бокали.
1500 грн
купити
Магнолія Лебнера Леонард Массел
Код товара: 00-004
Магнолія Леонард Масел - невелике дерево з коротким стовбуром, має плоско-округлу крону, гілки дещо звисають донизу. До грунтових умов рослина невибаглива, але ідеальними будуть легкі суглинки. Сорт виведений в результаті схрещування японських видів магнолій Кубус та Стелата. Має багато престижних винагород.
270 грн
купити
Магнолія Джордж Генрі Керн
Код товара: СМ01
Магнолія Джордж Генрі Керн— сорт, виведений в США. Це чагарник, висотою до 3 м.