Магнолія Soulangeana
Немає в наявності
270 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:СС- М007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Магнолія  Soulangeana – один з найкращих видів магнолій, який відрізняється від інших видів тривалістю і кількістю цвітіння (до 1 місяця) красивих бокаловидних суцвіть.

Загальний вигляд: деревце 6-8 м чи кущ 2-4 м, дерево починає гілкуватися близько від землі. Крона дерева кругла.

Особливості: рослина достатньо морозостійка, проте має поверхневу кореневу систему яку в перші роки рослини необхідно прикривати мульчуючим шаром на зиму.

Цвітіння: квіти чашовидної форми мають ніжні рожеві тони. Діаметр квітки 20-25 см. Цвісти починається рано: квітень-початок травня.

Це нереально красиве дерево буде приносити вам естетичну насолоду в любому куточку саду.

Магнолія гібридна Сьюзан
Код товара: 00-006
Магнолія Сьюзан - красивий сорт, який отриманий в результаті схрещування сортів "Нігра" та "Розеа" в 50-роках в Національному дендрарії США у Вашингтоні. В перші роки після висадки має конусоподібну, далі- округлу форму крони, кущ середніх розмірів, що чудово підійде для присадибних ділянок.
360 грн
купити
Магнолія Суланжа Нігра
Код товара: 00-002
Магнолія Nigra— чудовий сорт, з великими та красими квітами та річним приростом до 20 см в рік. Цвіте двічі - з квітня по травень та в середині червня. Квіти з'являються одночасно з листям, чим по формі нагадують вузьку вазу.
270 грн
купити
Магнолія Суланжа Рустіка Рубра
Код товара: 00-005
Магнолія Суланжа Рустіка Рубра - це сорт виведений у Франції, гібрид між такими видами як магнолії оголеної і лілієквіткової.
270 грн
купити