Магнолія Soulangeana
Немає в наявності
270 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:СС- М007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Магнолія  Soulangeana – один з найкращих видів магнолій, який відрізняється від інших видів тривалістю і кількістю цвітіння (до 1 місяця) красивих бокаловидних суцвіть.

Загальний вигляд: деревце 6-8 м чи кущ 2-4 м, дерево починає гілкуватися близько від землі. Крона дерева кругла.

Особливості: рослина достатньо морозостійка, проте має поверхневу кореневу систему яку в перші роки рослини необхідно прикривати мульчуючим шаром на зиму.

Цвітіння: квіти чашовидної форми мають ніжні рожеві тони. Діаметр квітки 20-25 см. Цвісти починається рано: квітень-початок травня.

Це нереально красиве дерево буде приносити вам естетичну насолоду в любому куточку саду.

Магнолія гібридна Бетті
Код товара: 00-003
Магнолія Бетті - чарівна красуня, яка була виведена в результаті схрещування сортів "Нігра" та "Розеа", відноситься до серії "Маленька дівчинка" із гібридних сортів, які були розроблені в Національному Дендрарії США в середину 50-х років. Перевагою сорту є пізніший період цвітіння ніж у сортів "Стелата" та "Суланжа", завдяки чому знижається ризик ураження пізніми заморозками.
199 грн
купити
Магнолія зірчаста Stellata
Код товара: ССМОН
Магнолія зірчаста Stellata— чагарник, родом з Японії. Чудове доповнення до Вашого саду.
Магнолія Суланжа Альба Суперба
Код товара: 00-001
Магнолія Альба Суперба - листопадне дерево, яке, завдяки кольоровій гаммі, вирізняється своєю білосніжною чистотою. Махрові білі квіти рахуються символом чистоти, ніжності та любові. Сорт підійде для посадки як і в парках, так і на приватних ділянках. Не вибагливий, славиться своїми великими бутонами, які нагадують бокали.
1500 грн
купити