Магнолія оголена Єллоу Рівер
есть в наличии
1500 грн
в избранное купити
Тип:квітучі
Артикул:00-008
Латинское название:
Размер:
Контейнер:5 л .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Магнолія Єллоу Рівер - новий сорт, який був привезений з Китаю та дуже цінується колекціонерами. Рослина має неймовірний та розкішний вигляд, чагарник повністю покритий великими жовтими квітами, які сягають 14-15 см в діаметрі та з'являються лише в травні. Хоча листя на зиму скидає, але магнолія залишається привабливою і зимою, коли вона покрита великими волохатими бутонами. Магнолія - це прикраса саду!

Розміри: сягає 3-4 метри у висоту та ширину.

Квіти: великі, об'ємні, діаметром 14-15 см, тюльпаноподібної форми, жовтого кольору з ароматом дині.

Листя: яйцеподібної форми, достатньо великі, яскраво-зелені, на зиму обпадають.

Період цвітіння: пізній (в середині травня).

 Магнолія Суланжа Альба Суперба
Код товара: 00-001
Магнолія Альба Суперба - листопадне дерево, яке, завдяки кольоровій гаммі, вирізняється своєю білосніжною чистотою. Махрові білі квіти рахуються символом чистоти, ніжності та любові. Сорт підійде для посадки як і в парках, так і на приватних ділянках. Не вибагливий, славиться своїми великими бутонами, які нагадують бокали.
1500 грн
купити
Магнолія Soulangeana
Код товара: СС- М007
Магнолія Soulangeana – один з найкращих видів магнолій, який відрізняється від інших видів тривалістю і кількістю цвітіння (до 1 місяця) красивих бокаловидних суцвіть.
Магнолія Лебнера Леонард Массел
Код товара: 00-004
Магнолія Леонард Масел - невелике дерево з коротким стовбуром, має плоско-округлу крону, гілки дещо звисають донизу. До грунтових умов рослина невибаглива, але ідеальними будуть легкі суглинки. Сорт виведений в результаті схрещування японських видів магнолій Кубус та Стелата. Має багато престижних винагород.
270 грн
купити