Магнолія Leonard Messel
Немає в наявності
270 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ССМ06
Латинское название:
Размер:30-50 см
Контейнер:1,5-2л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Магнолія Леонард Масел «Leonard Messel»

Загальний вигляд: невелике дерево з коротким стовбуром, від 3 до 5м у висоту, має плоско-округлу крону, гілки дещо звисають донизу.

Особливості: Світлолюбна, добре переносить невелике затінення, квітки зірчастої форми до 14 см в діаметрі від коралово- рожевого до світло-пурпурного кольору, починає цвітіння з кінця квітня.

Умови росту: Магнолія, в перші роки після висаджування дуже чутлива до вимерзання, тому на зиму її коріння потрібно вкривати мульчею, ідеально підійдуть ялинові «шпильки» або спанбоном. До грунтових умов рослина невибаглива, але ідеальними будуть легкі суглинки.

Перевагами наших магнолій є те, що вони розмножені черенкуванням. Це означає, що вони будуть цвісти на 2-3 рік після посадки.

Магнолія Susan
Код товара: ССМ03
Магнолія Сюзан «Susan» Форма крони, в перші роки після висадки конусоподібна, далі- округла, кущ середніх розмірів від 2.5 до 3.5м у висоту. Квітки чашоподібні, діаметром до 15 см, від світло-фіолетового біля основи до ніжно-пурпурного на кінчиках.
Магнолія зірчаста Stellata
Код товара: ССМОН
Магнолія зірчаста Stellata— чагарник, родом з Японії. Чудове доповнення до Вашого саду.
Магнолія Leonard Messel
Код товара: ССМ06
Магнолія Сюзан «Susan» невелике дерево з коротким стовбуром, від 3 до 5м у висоту, має плоско-округлу крону, гілки дещо звисають донизу.