Магнолія Лебнера Леонард Массел
есть в наличии
270 грн
в избранное купити
Тип:квітучі
Артикул:00-004
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Магнолія Леонард Масел  - невелике дерево з коротким стовбуром, має плоско-округлу крону, гілки дещо звисають донизу. До грунтових умов рослина невибаглива, але ідеальними будуть легкі суглинки. Сорт виведений в результаті схрещування японських видів магнолій Кубус та Стелата. Має багато престижних винагород.

Розміри: у висоту від 3 до 5 м.

Квіти: ароматні, великі, зірчастої форми, до 14 см в діаметрі, від коралово-рожевого до світло-пурпурного кольору.

Період цвітіння: з квітня і до перших листків

Умови росту: світлолюбна, добре переносить невелике затінення, в перші роки після висаджування дуже чутлива до вимерзання, тому на зиму її коріння потрібно вкривати мульчею.

Магнолія Суланжа Нігра
Код товара: 00-002
Магнолія Nigra— чудовий сорт, з великими та красими квітами та річним приростом до 20 см в рік. Цвіте двічі - з квітня по травень та в середині червня. Квіти з'являються одночасно з листям, чим по формі нагадують вузьку вазу.
270 грн
купити
Магнолія гібридна Бетті
Код товара: 00-003
Магнолія Бетті - чарівна красуня, яка була виведена в результаті схрещування сортів "Нігра" та "Розеа", відноситься до серії "Маленька дівчинка" із гібридних сортів, які були розроблені в Національному Дендрарії США в середину 50-х років. Перевагою сорту є пізніший період цвітіння ніж у сортів "Стелата" та "Суланжа", завдяки чому знижається ризик ураження пізніми заморозками.
199 грн
купити
Магнолія гібридна Сьюзан
Код товара: 00-006
Магнолія Сьюзан - красивий сорт, який отриманий в результаті схрещування сортів "Нігра" та "Розеа" в 50-роках в Національному дендрарії США у Вашингтоні. В перші роки після висадки має конусоподібну, далі- округлу форму крони, кущ середніх розмірів, що чудово підійде для присадибних ділянок.
360 грн
купити