Магнолія Лебнера Леонард Массел
есть в наличии
270 грн
в избранное купити
Тип:квітучі
Артикул:00-004
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Магнолія Леонард Масел  - невелике дерево з коротким стовбуром, має плоско-округлу крону, гілки дещо звисають донизу. До грунтових умов рослина невибаглива, але ідеальними будуть легкі суглинки. Сорт виведений в результаті схрещування японських видів магнолій Кубус та Стелата. Має багато престижних винагород.

Розміри: у висоту від 3 до 5 м.

Квіти: ароматні, великі, зірчастої форми, до 14 см в діаметрі, від коралово-рожевого до світло-пурпурного кольору.

Період цвітіння: з квітня і до перших листків

Умови росту: світлолюбна, добре переносить невелике затінення, в перші роки після висаджування дуже чутлива до вимерзання, тому на зиму її коріння потрібно вкривати мульчею.

Новинка
Магнолія оголена Єллоу Рівер
Код товара: 00-008
Магнолія Єллоу Рівер - новий сорт, який був привезений з Китаю та дуже цінується колекціонерами. Рослина має неймовірний та розкішний вигляд, чагарник повністю покритий великими жовтими квітами, які сягають 14-15 см в діаметрі та з'являються лише в травні. Хоча листя на зиму скидає, але магнолія залишається привабливою і зимою, коли вона покрита великими волохатими бутонами
1500 грн
купити
Магнолія бруклінська Єллоу Берд
Код товара: 00-007
Магнолія Yellow bird відрізняється великими красивими насичено-жовтими квітками.
999 грн
купити
Магнолія Soulangeana
Код товара: СС- М007
Магнолія Soulangeana – один з найкращих видів магнолій, який відрізняється від інших видів тривалістю і кількістю цвітіння (до 1 місяця) красивих бокаловидних суцвіть.