Лимонник китайський
есть в наличии
185 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:160-010
Латинское название:Schizandra chinensis
Размер:
Контейнер:0,5-1,5 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Лимонник китайський – це ліана, що скидає на зиму листя, а плоди, листки і пагони її мають легкий запах лимона. Звідки і назва.

Ліана може мати від 2 до 14 м довжини.

Квіти у лимонника молочно-білі з легким ароматом.

Плоди: яскраво-червоні, круглі, невеличкого розміру, зібрані у довгі китиці.

Плодоношення можна спостерігати уже на 4-5 рік після посадки рослини.

Термін дозрівання ягід: кінець вересня, проте ягоди тримаються на рослині до самих морозів. З плодів лимонника роблять соки, настоянки та наливки, а ще їх сушать або просто використовують свіжими.

Урожайність становить до 5 кг з одного екземпляра.

Використання: всі часлини рослини (листя, плоди, насіння, пагони, кора) є лікувальними. Лимонник допомагає при сонливості, анемії, гіпотонії, депресії, покращує гостроту зору, домопагає хворому скоріше набратися сил. Сама ж ліана дуже красиво заплітає запропоновану їй опору, а її блискучі листки з легкістю додадуть шарму непримітній стіні чи огорожі.Одним словом, обов’язковий атрибут кожного саду.

Посадка і догляд: лимонник не складний у вирощуванні, проте потрібно знати деякі нюанси. Найкраще лимонник себе почуває в захищених та сонячних місцях. Любить і напівтінь, проте тут гірше плодоносить. Обрізку ліани проводять восени та влітку.
Після посадки рослину потрібно замульчувати.

Важливо: лимонник не рекомендується вживати дітям, а також пити чаї та настоянки з нього на ніч.

TOP-продаж
Лимонник китайський
Код товара: 160-010
Лимонник китайський – це ліана, що скидає на зиму листя, а плоди, листки і пагони її мають легкий запах лимона. Звідки і назва. Ліана може мати від 2 до 14 м довжини.
185 грн
купити