Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
74 грн
74 грн
Лимонник китайський
Код товара: 01КС-01
Лимонник китайський – ліана, яка може сягати до 8-10 м у довжину. Свою назву лимонник отримав через те, що листя і стебла мають сильний лимонний аромат. Плоди лимонника використовують для лікувальних цілей, як свіжими так і в сухому вигляді. Також має дуже привабливий вигляд в якості ліани для прикрашання садів, стін та альтанок.
74 грн
купити

Саджанці лимоннка китайського

    Лимонник китайський – здавна використовується як в народній, так і в офіційній медицині. Ягоди лимонника можуть конкурувати з іншими за великим вмістом вітамуну С, аскорбінової кислоти та  інших корисних речовин. Використовують як тонізуючий засіб. А назва рослини підказує, що присутній яскраво виражений лимонний аромат.

Посадка саджанців лимонника

  Садити саджанці лимонника необхідно відразу на постійне місце, воно повинно бути добре освітлене, тепле та без протягів. Оскільки ліана може сягати до 10 м, то їй необхідна підпора. Купити саджанці лимонника в Києві ви зможете у нашому садовому центрі Зелено, також наші фахівці зможуть дати консультацію з приводу догляду та вирощування. Також ви можете оформити замовлення на нашому сайті zeleno.in.ua.