Лаванда вузьколиста "Hidcote" 2л
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Лаванда вузьколиста "Hidcote" – це багаторічний вічнозелений напівкущ, що рясно цвіте квітами синьо-фіолетового кольору. Рахується одним із найпопулярніших сортів у світі, що цвіте протягом усього літа.

Форма та розмір куща: округлий рясноквітучий кущ до 60 см у висоту та до 100 см у ширину. Може цвісти впродовж 25 років. Кущ вкритий численними пагонами, на яких і формується квітка.

Особливості: полюбляє сонячні місця, в перші роки після висадки в грунт потребує легкого укриття на зиму. Сорт рахується посухостійким, проте бажано поливати в посушливі періоди. Полюбляє грунти легкого механічного складу.

Лаванда цікаво виглядає в різних композиціях з трояндами, користуються популярністю бордюрні висадки. Висаджують на альпійських гірках та в композиціях з іншими пряними травами.

Орегано "Ауреа"
Код товара: 120-020
Орегано (душица) «Ауреа» – багаторічник, з чудовими яскраво-жовтими листками, який всім знайомий як приправа. Навіщо купувати цю запашну приправу, якщо можна просто вийти до себе у садок або підійти до підвіконня на кухні і зірвати там свіженькі листочки.
Савлія (шалфей) "Аметист"
Код товара: 150-12
Шавлія Аметист – один з кращих представників роду Шавлія, що цінується не тільки приємним стійким ароматом, а й пишним і довготривалим цвітінням.
Чебрець (тимьян) ''Fredo''
Код товара: 120-011
Чебрець лимонний – як Ви вже здогадались, свою назву рослинка отримала за рахунок ароматного запаху, що нагадує лимон. Крім того, за свій цікавий колір цей сорт використовується в ландшафтному дизайні. Тому крім пряної трави, Ви зможете прикрасити Вашу клумбу або сад
59 грн
купити