Лаванда вузьколиста "Hidcote" 2л
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Лаванда вузьколиста "Hidcote" – це багаторічний вічнозелений напівкущ, що рясно цвіте квітами синьо-фіолетового кольору. Рахується одним із найпопулярніших сортів у світі, що цвіте протягом усього літа.

Форма та розмір куща: округлий рясноквітучий кущ до 60 см у висоту та до 100 см у ширину. Може цвісти впродовж 25 років. Кущ вкритий численними пагонами, на яких і формується квітка.

Особливості: полюбляє сонячні місця, в перші роки після висадки в грунт потребує легкого укриття на зиму. Сорт рахується посухостійким, проте бажано поливати в посушливі періоди. Полюбляє грунти легкого механічного складу.

Лаванда цікаво виглядає в різних композиціях з трояндами, користуються популярністю бордюрні висадки. Висаджують на альпійських гірках та в композиціях з іншими пряними травами.

Шавлія лікарська
Код товара: 120-506
Шавлія лікарська - трав'яниста рослина, яку ще задовго до наших часів використовували для лікування різних хвороб. Крім лікарських властивостей, на сьогоднішній день, шавлію часто використовують в декоративних цілях.
85 грн
купити
Савлія (шалфей) "Аметист"
Код товара: 150-12
Шавлія Аметист – один з кращих представників роду Шавлія, що цінується не тільки приємним стійким ароматом, а й пишним і довготривалим цвітінням.
Душевик котовниковий
Код товара: 120-420
Душевик котовниковий – нова пряно-ароматична трава, що має виражений м"ятно-мелісовий запах з легкими нотками орегано. Широко використовується у кулінарії (особливо в італійській кухні). З листочками цієї пряної трави виходить дуже ароматний та насичений чай.