Лаванда вузьколиста "Hidcote" 2л
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Лаванда вузьколиста "Hidcote" – це багаторічний вічнозелений напівкущ, що рясно цвіте квітами синьо-фіолетового кольору. Рахується одним із найпопулярніших сортів у світі, що цвіте протягом усього літа.

Форма та розмір куща: округлий рясноквітучий кущ до 60 см у висоту та до 100 см у ширину. Може цвісти впродовж 25 років. Кущ вкритий численними пагонами, на яких і формується квітка.

Особливості: полюбляє сонячні місця, в перші роки після висадки в грунт потребує легкого укриття на зиму. Сорт рахується посухостійким, проте бажано поливати в посушливі періоди. Полюбляє грунти легкого механічного складу.

Лаванда цікаво виглядає в різних композиціях з трояндами, користуються популярністю бордюрні висадки. Висаджують на альпійських гірках та в композиціях з іншими пряними травами.

Лаванда вузьколиста "Hidcote", р9
Код товара: РБ03
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – один із самих популярних сортів у ландшафтному дизайні. Чагарник з сильним ароматним запахом, пройшовши повз Ви не зможете не звернути свою увагу.
Сальвія (шалфей) ананасний
Код товара: РБ10
Сальвія (шалфей) ананасний – багаторічний кущик, який Ви можете висадити у себе в саду, на городі, а також зробити родзинку на своїй кухні. Під час приготування страв та напоїв, прямо з вікна Ви зможете відірвати собі нотку прянощів
Меліса
Код товара: 120-014
Меліса лікарська – багаторічна рослина, яка росте у вигляді розгалуженого куща з приємним лимонним запахом. Давно зарекомендувала себе, як лікарська рослина, оскільки до її складу входить цінна ефірна олія.