Лаванда вузьколиста "Hidcote" 2л
есть в наличии
79 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:150-05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Лаванда вузьколиста "Hidcote" – це багаторічний вічнозелений напівкущ, що рясно цвіте квітами синьо-фіолетового кольору. Рахується одним із найпопулярніших сортів у світі, що цвіте протягом усього літа.

Форма та розмір куща: округлий рясноквітучий кущ до 60 см у висоту та до 100 см у ширину. Може цвісти впродовж 25 років. Кущ вкритий численними пагонами, на яких і формується квітка.

Особливості: полюбляє сонячні місця, в перші роки після висадки в грунт потребує легкого укриття на зиму. Сорт рахується посухостійким, проте бажано поливати в посушливі періоди. Полюбляє грунти легкого механічного складу.

Лаванда цікаво виглядає в різних композиціях з трояндами, користуються популярністю бордюрні висадки. Висаджують на альпійських гірках та в композиціях з іншими пряними травами.

М"ята варієгата
Код товара: 120-1111
М"ята варієгата - ефектний сорт м"яти, що вирізняється невибагливістю до умов вирощування та цікавим окрасом листків.
69 грн
купити
Чебрець "Thymus serpyllum"
Код товара: РБ03
Чебрець "Thymus serpyllum" – один з найбільш великих сортів пряних трав, який Ви можете використовувати на Ваш розсуд – в приготовані страв, в напої, від простудних захворювань і кашлю, навіть для ароматичних ванн та догляді за собою.
Шавлія лікарська
Код товара: 120-506
Шавлія лікарська - трав'яниста рослина, яку ще задовго до наших часів використовували для лікування різних хвороб. Крім лікарських властивостей, на сьогоднішній день, шавлію часто використовують в декоративних цілях.
85 грн
купити