Лаванда 'Turcish'
Немає в наявності
54 грн
в избранное
Тип:багаторічники
Артикул:РБ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Лаванда вузьколиста 'Turcish' – ароматна витончена красуня, що доповнить Ваш сад новими ароматами і додасть романтичних відтінків.

Це багаторічна рослина, що може росте на відкритих ділянках і сухих грунтах. Весною лаванду коротко підстригають, щоб формувався пишний молодий кущик. Висота рослини сягатиме 30-40 см.

Квіти яскраві фіолетові, листки вузенькі сизого кольору.

Лаванду висаджують вздовж доріжок в якості бордюрної рослини та поєднують з іншими багаторічними рослинами у композиціях та міксбордерах. Лаванда просто не замінна у створенні пахучих садів. Її також висаджують поруч з трояндами та сантоліною (жовті яскраві квіти сантоліни цікаво контрастують з фіолетовими суцвіттями лаванди).

Росте така красуня на сонячних ділянках. Відстань між рослинами в ряду становить 35-45 см.

Новинка
Лаванда 'Butterfly'
Код товара: 25-014
Лаванда 'Butterfly' – вічнозелений кущ, який відноситься і до декоративних і до лікарських рослин. Саме цей сорт відрізняється своїми квітами, які нагадують метеликів - звідки і назва. Аромат приваблює навколо себе всіх метеликів, а іноді бджіл. Класикою є поєднання лаванди з трояндами. Ми не бачили жодного байдужого до квіту лаванди, саме в цей період вона має дивовижний вигляд
TOP-продаж
Лаванда 'Turcish'
Код товара: РБ01
Лаванда вузьколиста – ароматна витончена красуня, що доповнить Ваш сад новими ароматами і додасть романтичних відтінків.
Лаванда вузьколиста "Hidcote", 3 л
Код товара: СС101
Лаванда вузьколиста – вічнозелений напівкущ, який походить з Середземноморського регіону. Висота рослини 30-60 см.
160 грн
купити