Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
120 грн
Троянда Анжела
Код товара: 80-064
Троянда Анжела (Angela) – флорібунда Кордеса, яка має дивовижні квіточки в формі чашечок, які ніколи не розкриваються повністю і тому чітко можна побачити перехід від молочного до ніжно-рожевого кольору на пелюсточках бутонів.
120 грн
купити
Троянда Аллісар
Код товара: 80-065
Троянда Аліссар (Alissar Princess of Phoenicia) – дивовижна красуня, квіточки якої нагадують метеликів, по мірі розпускання квіти змінюють свій колір, на одному кущі можна побачити багато різнокольорових хвилястих бутонів. В поєднані з темно-зеленим листям виходить неймовірна картина.
120 грн
купити
Троянда Робуста
Код товара: 80-502
Троянда Робуста - надзвичайно яскрава троянда, що відрязняється невибагливістю у вирощуванні та безперервним цвітіння. Квіти великі, прості, зібрані у величезні суцвіття. Вони насичено червоні та вражають пишним, ніби всипаним яскравим цвітінням.
Троянда Пасадобль, в контейнері
Код товара: 80-063
Троянда Пасадобль (Paso Doble) – флорібунда коралового кольору квіток з темно-зеленим листям. Бутони мають немахрову форму з білою серединкою та хвилястими пелюсточками. Найгарнішою троянда виглядає в період цвітіння через велику кількість квіток на кущі.

Види і сорти троянд

    На сьогоднішній день ми маємо великий вибір троянд. Кожний вибирає собі до вподоби -  купити кущові троянди або купити плетисті троянди. Якщо Ви обрали купити кущові троянди, тоді зверніть увагу на ландшафтні троянди.

   Ландшафтні троянди – це умовна категорія троянд за допомогою, яких можна прикрасити будь-який сад. Цей вид троянд невабливий у догляді, їх поєднують з іншими видами та використовують для живоплотів.

Де купити ландшафтні троянди

  Троянди в ландшафтному дизайні дуже часто використовуються. Їх цінують за підвищену стійкість до морозів та хвороб. Посадка троянд може здійснюватися як восени так і навесні. Купити саджанці ландшафтних троянд можна на сайті zeleno.in.ua.

Купити саджанці ландшафтних троянд в Києві

    Купити саджанці троянд недорого в Києві можна в садовому центі «Зелено», де ви знайдете такі сорти ландшафтних троянд - Пасадобль, Анжела та Аллісар. Догляд за ландшафтними трояндами не складний, тому в результаті ви зможете отримати дуже гарний сад.