Курзат Р
есть в наличии
32 грн
в избранное купити
Тип:упаковка
Артикул:АБ31
Латинское название:
Размер:15 г
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Курзат Р - фунгіцид контактної та локально системної дії. Застосовується в основному для захисту від фітофтори на картоплі та несправжньої борошнистої роси на огірках.

Діючі речовини: 689,5 г / кг хлорокись міді + 42 г / кг цимоксаніл

Хімічні класи: неорганічні солі (препарати пов'язаної міді) і ціаноацетамід оксими

Форма препарату: порошок, що змочується

Препарат має профілактичні, лікувальні та протидіючі патогенам властивості. Одна з діючих речовин - цимоксаніл  швидко проникає і розподіляється в тканинах листя і перерозподіляється всередині листка (локально-системні властивості). Друга діюча речовина - мідь - порушує багато життєво важливих функцій грибів-патогенів, що призводить до їх загибелі. Головним ефектом міді є протидія проростанню спор грибів. Також мідь має антибактеріальний ефект, що підвищує можливості препарату.

Препарат бажано застосовувати профілактично або на ранній стадії зараження, перед появою видимих на рослинах симптомів захворювання.

Перше внесення - навесні, профілактичне

Наступне внесення - через 10-12 днів

Не більше 4-х внесень за сезон залежно від розвитку захворювань.

Хорус 75% ВГ
Код товара: АБ43
Хорус 75% ВГ – надійний при ранньовесняних і осінніх обробках та широкому інфекційному фоні. Має викорінюючу і захисну дію
33 грн
купити
Фитал 65% ВР (10 г)
Код товара: АБ40
Фитал 65% ВР – найсильніший системний фунгіцид із стимулюючими властивостями. Пригнічує розвиток більшості збудників грибкових захворювань (сумчастих, перед- сумчастих, недосконалих грибів)
18 грн
купити
Кумулюс ДФ 80% ВГ
Код товара: АБ42
Кумулюс ДФ 80% ВГ – базовий фунгіцид швидкої та інтенсивної дії проти борошнистої роси та кліщів. Крiм ефективної фунгiцидної дiї має дакарицидну властивiсть