Курзат Р
есть в наличии
32 грн
в избранное купити
Тип:упаковка
Артикул:АБ31
Латинское название:
Размер:15 г
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Курзат Р - фунгіцид контактної та локально системної дії. Застосовується в основному для захисту від фітофтори на картоплі та несправжньої борошнистої роси на огірках.

Діючі речовини: 689,5 г / кг хлорокись міді + 42 г / кг цимоксаніл

Хімічні класи: неорганічні солі (препарати пов'язаної міді) і ціаноацетамід оксими

Форма препарату: порошок, що змочується

Препарат має профілактичні, лікувальні та протидіючі патогенам властивості. Одна з діючих речовин - цимоксаніл  швидко проникає і розподіляється в тканинах листя і перерозподіляється всередині листка (локально-системні властивості). Друга діюча речовина - мідь - порушує багато життєво важливих функцій грибів-патогенів, що призводить до їх загибелі. Головним ефектом міді є протидія проростанню спор грибів. Також мідь має антибактеріальний ефект, що підвищує можливості препарату.

Препарат бажано застосовувати профілактично або на ранній стадії зараження, перед появою видимих на рослинах симптомів захворювання.

Перше внесення - навесні, профілактичне

Наступне внесення - через 10-12 днів

Не більше 4-х внесень за сезон залежно від розвитку захворювань.

Брунька 55% ВР (30 мл)
Код товара: АБ20
Брунька 55% ВР – фунгіцид, який знищує все зимуючі стадії шкідників, а також різні види моху, грибків та ін. Завдяки поєднанню кількох компонентів має високий ступінь проникнення і захищає рослину зсередини і ззовні
Помідорчик 2
Код товара: АБ47
Помідорчик 2 – препарат для томатів, який захищає від фітофторозу, макроспоріозу, чорної бактеріальної плямистості
Терсел 16% ВГ
Код товара: АБ37
Терсел 16% ВГ– фунгіцид, який містить у собі два компоненти і розроблений спеціально для боротьби з основними захворюваннями яблуні - паршею і борошнистою росою