Курзат М
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:упаковка
Артикул:АБ30
Латинское название:
Размер:12,5 г
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Курзат М - фунгіцид профілактичної, лікувальної та антиспоруляційної дії. Використовується на посівах картоплі, томатів, цибулі, а також винограду. Застосовується проти таких захворювань: фітофтороз, альтернаріоз, переноспороз.

Препарат забезпечує профілактичну, захисну і лікувальну дії. Хлорокис міді захищає рослину зовні завдяки своїй контактній дії. Цимоксаніл - локально-системний компонент Курзат М - швидко проникає в рослину після обробки і перерозподіляючись в листі і стеблах, забезпечує профілактичний та лікувальний ефект.

Для найкращої ефективності від  даного препарату необхідно вносити в період вегетації при перших ознаках захворювання при оптимальній температурі повітря від +5 С до +25 С і при швидкості вітру не перевищує 3-4 м / с. Робочий розчин препарату необхідно готувати безпосередньо перед використанням. Для того, щоб приготувати робочий розчин необхідно в бак заповнений на 1/3 водою при працюючій мішалці додати необхідну кількість препарату, а потім додати води до повного об'єму. Фунгіцид Курзат М допускається поєднувати з багатьма гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами. Даний препарат є безпечним для бджіл.

12,5г на 50 кв.м

Фитал 65% ВР (10 г)
Код товара: АБ40
Фитал 65% ВР – найсильніший системний фунгіцид із стимулюючими властивостями. Пригнічує розвиток більшості збудників грибкових захворювань (сумчастих, перед- сумчастих, недосконалих грибів)
Дітан М-45 80% ЗП
Код товара: АБ29
Дітан М-45 80% ЗП – має широкий спектр впливу в боротьбі з хворобами сільськогосподарських культур викликаними грибками. Впливає на процеси метаболізму в клітинах грибів, що призводить до їх загибелі
Фундазол 50% ЗП
Код товара: АБ25
Фундазол 50% ЗП – системний фунгіцид, який має профілактичну та лікувальну дію і застосовується більше як у 50 культурах