Кортадерія (Помпаська трава)
есть в наличии
149 грн
в избранное купити
Тип:злакові трави
Артикул:ДМ-100
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Кортадерія – злакова, декоративна, багаторічна рослина, яка в поєднанні з іншими своїми родичами має неймовірний та розкішний вигляд. Її елегантні листочки дуже гарно спадають донизу, що своїм  виглядом нагадує водоспад, додаткової вишуканості додають китиці, які прикрашатимуть подвір’я весь сезон.

Розміри: висота від 150 до 250 см.

Квіти/суцвіття: пшеничного кольору, великі, мають гарний вигляд, додають привабливості кущу.

Період цвітіння: з серпня і до морозів.

Особливості та рекомендації: висока морозостійкість (до -30 С), краще висаджувати на сонці або напівтіні, середній рівень вологості.  Перед посадкою, в ямі зробіть дренаж та викопайте яму більшу ніж коренева система. Відстань між кущами має бути  1,5-2 м, тому що кущі швидко розростаються. Не любить протягів та вітряних місць.

Просо "Northmine"
Код товара: 30-507
Просо "Northmine"- багаторічна рослина сімейства Злакові, яка вже не перший рік знаходиться на піку популярності. Ви не зможете не погодитись, що такий злак чудово виглядатиме на клумбі.
Просо "Prairie Sky"
Код товара: 30-503
Просо "Prairie Sky" - найбільше цінується в період цвітіння, його рожеві китиці додають неймовірної декоративності всьому кущику. Прикрасить будь-який двір та сад.
Щучка (луговик) дерниста "Голденшлейр"
Код товара: 30-520
Щучка дерниста (луговик) «Голденшлейр» – декоративна трав’яниста рослина, яка має високі довгі пагони. Особливістю і головною родзинкою щучки є її суцвіття, які ззовні схожі на колоски пшениці. Якщо Ви бажаєте прикрасити свою ділянку, тоді це чудовий варіант.