Кортадерія (Помпаська трава)
Немає в наявності
149 грн
в избранное
Тип:злакові трави
Артикул:ДМ-100
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Кортадерія – злакова, декоративна, багаторічна рослина, яка в поєднанні з іншими своїми родичами має неймовірний та розкішний вигляд. Її елегантні листочки дуже гарно спадають донизу, що своїм  виглядом нагадує водоспад, додаткової вишуканості додають китиці, які прикрашатимуть подвір’я весь сезон.

Розміри: висота від 150 до 250 см.

Квіти/суцвіття: пшеничного кольору, великі, мають гарний вигляд, додають привабливості кущу.

Період цвітіння: з серпня і до морозів.

Особливості та рекомендації: висока морозостійкість (до -30 С), краще висаджувати на сонці або напівтіні, середній рівень вологості.  Перед посадкою, в ямі зробіть дренаж та викопайте яму більшу ніж коренева система. Відстань між кущами має бути  1,5-2 м, тому що кущі швидко розростаються. Не любить протягів та вітряних місць.

Просо "Northmine"
Код товара: 30-507
Просо "Northmine"- багаторічна рослина сімейства Злакові, яка вже не перший рік знаходиться на піку популярності. Ви не зможете не погодитись, що такий злак чудово виглядатиме на клумбі.
Щучка (луговик) дерниста "Голденшлейр"
Код товара: 30-520
Щучка дерниста (луговик) «Голденшлейр» – декоративна трав’яниста рослина, яка має високі довгі пагони. Особливістю і головною родзинкою щучки є її суцвіття, які ззовні схожі на колоски пшениці. Якщо Ви бажаєте прикрасити свою ділянку, тоді це чудовий варіант.
93 грн
купити
Новинка
Кортадерія (Помпаська трава)
Код товара: ДМ-100
Кортадерія – злакова, декоративна, багаторічна рослина, яка в поєднанні з іншими своїми родичами має неймовірний та розкішний вигляд. Її елегантні листочки дуже гарно спадають донизу, що своїм виглядом нагадує водоспад, додаткової вишуканості додають китиці, які прикрашатимуть подвір’я весь сезон.