Коктейль мікроелементів і монохелатів "Brexil Сombi+"
Немає в наявності
18 грн
в избранное
Тип:добриво
Артикул:12-02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:20 г.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво "Brexil Сombi+" – коктейль мікроелементів і монохелатів, застосовують для культур, що ростуть на лужних ґрунтах, страждають недостачею мікроелементів, особливо заліза.

Склад: мікроелементи Fe, Mn, Mg, Zn, Cu, B, Mo та інші.

Використання: для томатів, перець, полуниця, салат, виноград, кісточкові, плодові дерева, кімнатні рослини.

Основа добрива: поживні речовини – азот, фосфор та калій.

Спосіб застосування: 20 г пакетику розвести на 10 л води, обробляти з інтервалом 15-20 днів до зникнення ознак дефіциту мікроелементів.

Добриво "Кеміра Люкс" для овочів, квітів та розсади
Код товара: 12-04
Добриво "Кеміра Люкс"– універсальне добриво, яке можна застосовувати для культур закритого грунту, овочів та фруктів відкритого грунту, для кімнатних рослин влітку та для розсади.
10 грн
купити
Осіннє добриво універсальне, без азоту (Агріколь)
Код товара: 210-002
Добриво осіннє універсальне, без азоту 1,2 кг (гранульоване) - багатокомпонентне добриво із спеціально підібраним складом, який не містить азот. Завдяки відсутності азоту не порушується спокій рослин і вони краще готуються до зимового періоду. Добриво рекомендується для підгодівлі листяних і хвойних чагарників і дерев, а також для трави та ін.
199 грн
купити
Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
Код товара: 210-003
Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.
199 грн
купити