Коктейль мікроелементів і монохелатів "Brexil Сombi+"
Немає в наявності
18 грн
в избранное
Тип:добриво
Артикул:12-02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:20 г.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво "Brexil Сombi+" – коктейль мікроелементів і монохелатів, застосовують для культур, що ростуть на лужних ґрунтах, страждають недостачею мікроелементів, особливо заліза.

Склад: мікроелементи Fe, Mn, Mg, Zn, Cu, B, Mo та інші.

Використання: для томатів, перець, полуниця, салат, виноград, кісточкові, плодові дерева, кімнатні рослини.

Основа добрива: поживні речовини – азот, фосфор та калій.

Спосіб застосування: 20 г пакетику розвести на 10 л води, обробляти з інтервалом 15-20 днів до зникнення ознак дефіциту мікроелементів.

Добриво для листової підкормки "Спідфол Аміно"
Код товара: 12-01
Добриво «Спідфол Аміно» - концентроване добриво для листової підкормки, застосовується для зниження негативної дії зовнішніх факторів, забезпечує рослину збалансованими поживними речовинами.
31 грн
купити
Добриво "Газон" (весна-літо) "Гомельхим" Белорусь
Код товара: АБ-102
"Газон" (весна - літо) "Гомельхим" Белорусь – добриво незамінне при закладці та поукісному підживлення. Щоб потім не мати проблем з бур’янами на газоні, краще подбати про це при закладанні.
Осіннє добриво універсальне, без азоту (Агріколь)
Код товара: 210-002
Добриво осіннє універсальне, без азоту 1,2 кг (гранульоване) - багатокомпонентне добриво із спеціально підібраним складом, який не містить азот. Завдяки відсутності азоту не порушується спокій рослин і вони краще готуються до зимового періоду. Добриво рекомендується для підгодівлі листяних і хвойних чагарників і дерев, а також для трави та ін.
199 грн
купити