Коктейль мікроелементів і монохелатів "Brexil Сombi+"
Немає в наявності
18 грн
в избранное
Тип:добриво
Артикул:12-02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:20 г.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво "Brexil Сombi+" – коктейль мікроелементів і монохелатів, застосовують для культур, що ростуть на лужних ґрунтах, страждають недостачею мікроелементів, особливо заліза.

Склад: мікроелементи Fe, Mn, Mg, Zn, Cu, B, Mo та інші.

Використання: для томатів, перець, полуниця, салат, виноград, кісточкові, плодові дерева, кімнатні рослини.

Основа добрива: поживні речовини – азот, фосфор та калій.

Спосіб застосування: 20 г пакетику розвести на 10 л води, обробляти з інтервалом 15-20 днів до зникнення ознак дефіциту мікроелементів.

Натуральне добриво "Гуміно"
Код товара: 24-001
Добриво «Гуміно» - інноваційне натуральне органічне добриво допоможе покращити урожайність на різних ґрунтах та теплицях.
Добриво "Діаммофоска"
Код товара: АБ-101
«Діаммофоска» – добриво осіннього використання, яке має найбільший вміст основних поживних речовин. Комплексне, гранульоване азотно-фосфорне калійне мінеральне добриво. В своєму складі має основні речовини, які необхідні рослинам – азот, фосфор, калій, бор, цинк, мідь, марганець, залізо та інші.
Осіннє добриво універсальне, без азоту (Агріколь)
Код товара: 210-002
Добриво осіннє універсальне, без азоту 1,2 кг (гранульоване) - багатокомпонентне добриво із спеціально підібраним складом, який не містить азот. Завдяки відсутності азоту не порушується спокій рослин і вони краще готуються до зимового періоду. Добриво рекомендується для підгодівлі листяних і хвойних чагарників і дерев, а також для трави та ін.
199 грн
купити