Клен червоний October Glory
есть в наличии
160 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01КС-97
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Клен червоний Октобер Глорі «October Glory»

Загальний вигляд: Листопадне дерево середніх розмірів з конусоподібною кроною, гілля росте вертикально щороку на 20-30 см, висота дорослого дерева сягає 10-15м. Починає квітнути до появи листків, в березні-квітні темно-червоними запашними квітками. Листя при розпусканні бронзового кольору, а на осінь набуває темно-оранжевого відтінку.

Умови вирощування: Найкраще почуває себе в сонячних місцях, добре росте на всіх типах грунтів, крім глинистих та болотяних, перед висадкою рекомендується прорихлити та удобрити грунт.

 

Клен японський
Код товара: 150-102
Клен японський – листопадне дерево, яке допоможе створити в саду частинку Японії. Відрізняється від інших своєї декоративністю – літом листя має насичений зелений колір, а восени всі відтінки червоного – від бордо до бузкового.
880 грн
купити
Клен червоний October Glory
Код товара: 01КС-97
Листопадне дерево середніх розмірів з конусоподібною кроною, гілля росте вертикально щороку на 20-30 см, висота дорослого дерева сягає 10-15м.
160 грн
купити
Клен польовий «Нівакі»
Код товара: ДМ58
Клен польовий «Нівакі» ― дерево нагадує бонсай але плюсом є те, що його можна вирощувати як у закритому грунті, так і у відкритому.
1900 грн
купити