Кизильник Урсинов
Немає в наявності
56 грн
в избранное
Тип:
Артикул:РБ16
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Кизильник горизонтальний Урсинов – вічнозелений грунтопокривний чагарник. Батьківщиною якого вважається Китай. Відрізняється від інших кизильників тим, що він зберігає свою декоративність на протязі всього року.

Має розгалужену крону, тому швидко може створити живу огорожу або гарний килим. Виростає  40 см у висоту, та  1,5 м в ширину.

Листки: темно-зеленого кольору, вічнозелені, 1-2 см

Квіти/плоди: білого кольору, мають приємний аромат. Червоні ягідки, зберігаються на зиму, не отруйні.

Умови росту: любить сонце або напівтінь, регулярний полив. До грунтів не вибагливий.

За допомогою цього декоративного куща Ви зможете додати цікавих ноток своїй ділянці чи квітнику, посадити вздовж доріжок або навіть в горщик на балкон.

Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
Код товара: РБ15
Кизильник горизонтальний "Роял Карпет "- це напіввічнозелений чагарник, що росте висотою 80-100 см. Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.
69 грн
купити
Кизильник Даммера "Скогольм"
Код товара: 25-007
Кизильник Даммера «Скогольм» – вічнозелений кущ, який стелиться по землі. Використовується для створення ефекту «живого килима», що виглядає досить ефектно. Ще однією перевагою є те, що кизильник не втрачає декоративності протягом всього сезону - весною та влітку все буде покрите зеленим, а восени – помаранчево-червоним килимом.
69 грн
купити
Кизильник гібридний "Корал Бьюті"
Код товара: 150-103
Кизильник гібридний "Корал Бьюті" – вічнозелений кущ, який цінується за свій гарний та цікавий зовнішній вигляд протягом всього року. Особливо красивим він виглядає, коли покривається білими квіточками, які потім змінюють насичено червні ягідки, схожі на намистинки.
139 грн
купити