Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:РБ15
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Кизильник горизонтальний "Роял Карпет" - це вічнозелений низький чагарник, що росте висотою 10-20 см та до 50 см у ширину

Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.

Листки дрібні, шкірясті та блискучі. 

Плоди: яскраво червоні, блискучі, округлої форми, що дозрівають в вересні. Вони прикрашають кущ до весни.

Кизильник горизонтальний любить рости на сонці, але належить до тіневитривалих рослин.

Він прекрасно переносить посуху і умови міста.

Грунтові умови: кизильник любить легкі поживні грунти.

Використання: кизильник горизонтальний - один з найгарніших видів кизильника, що просто неймовірно виглядає восени, завдяки багряному листю. Це прекрасна грунтопокривна рослина, що швидко розростається і здатний прикрасити будь яке місце у Вашому саду.

Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
Код товара: РБ15
Кизильник горизонтальний "Роял Карпет "- це напіввічнозелений чагарник, що росте висотою 80-100 см. Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.
69 грн
купити
Кизильник гібридний "Корал Бьюті"
Код товара: 150-103
Кизильник гібридний "Корал Бьюті" – вічнозелений кущ, який цінується за свій гарний та цікавий зовнішній вигляд протягом всього року. Особливо красивим він виглядає, коли покривається білими квіточками, які потім змінюють насичено червні ягідки, схожі на намистинки.
139 грн
купити
Кизильник Даммера "Ейнхольц"
Код товара: 25-008
Кизильник «Ейнхольц» – низькорослий кущ, який стелиться по землі і утворює зелене полотно із своїх листків та білі квіти на фоні, що в поєднанні має дуже красивий вигляд. Гарно піддається стрижці та щільно переплітає свої гілки, тому утворюється своєрідний килим з природнім візерунком.
69 грн
купити