Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:РБ15
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Кизильник горизонтальний "Роял Карпет" - це вічнозелений низький чагарник, що росте висотою 10-20 см та до 50 см у ширину

Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.

Листки дрібні, шкірясті та блискучі. 

Плоди: яскраво червоні, блискучі, округлої форми, що дозрівають в вересні. Вони прикрашають кущ до весни.

Кизильник горизонтальний любить рости на сонці, але належить до тіневитривалих рослин.

Він прекрасно переносить посуху і умови міста.

Грунтові умови: кизильник любить легкі поживні грунти.

Використання: кизильник горизонтальний - один з найгарніших видів кизильника, що просто неймовірно виглядає восени, завдяки багряному листю. Це прекрасна грунтопокривна рослина, що швидко розростається і здатний прикрасити будь яке місце у Вашому саду.

Кизильник Урсинов
Код товара: РБ16
Кизильник горизонтальний Урсинов – вічнозелений грунтопокривний чагарник. Батьківщиною якого вважається Китай. Відрізняється від інших кизильників тим, що він зберігає свою декоративність на протязі всього року.
Кизильник гібридний "Корал Бьюті"
Код товара: 150-103
Кизильник гібридний "Корал Бьюті" – вічнозелений кущ, який цінується за свій гарний та цікавий зовнішній вигляд протягом всього року. Особливо красивим він виглядає, коли покривається білими квіточками, які потім змінюють насичено червні ягідки, схожі на намистинки.
139 грн
купити
Кизильник Даммера "Скогольм"
Код товара: 25-007
Кизильник Даммера «Скогольм» – вічнозелений кущ, який стелиться по землі. Використовується для створення ефекту «живого килима», що виглядає досить ефектно. Ще однією перевагою є те, що кизильник не втрачає декоративності протягом всього сезону - весною та влітку все буде покрите зеленим, а восени – помаранчево-червоним килимом.
69 грн
купити