Кизильник гібридний "Корал Бьюті"
есть в наличии
139 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:150-103
Латинское название:
Размер:30Х40 см
Контейнер:С2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Кизильник гібридний "Корал Бьюті" – вічнозелений кущ, який цінується за свій гарний та цікавий зовнішній вигляд протягом всього року. Особливо красивим він виглядає, коли покривається білими квіточками, які потім змінюють насичено червні ягідки, схожі на намистинки.

Розміри: виростає у висоту 40-60 см, та 150 см в діаметрі.

Квіти: маленькі, білі, покривають кущ.

Плоди: невеликы, червоного кольору, додають декоративності всьому кущу, довго залишаються на гілках.

Листя: темно-зелене, злегка має білий пушок для зберігання вологи, блискуче.

Особливості: легко приживається на будь-яких ґрунтах, швидкий ріст, росте в напівтіні/ на сонці, морозостійкий, але деякі частинки можуть підмерзати, але це не дуже позначається на його декоративності, тому що він швидко відновлюється. Відстань між кущами має бути біля 100 см одне від одного.

Кизильник Даммера "Ейнхольц"
Код товара: 25-008
Кизильник «Ейнхольц» – низькорослий кущ, який стелиться по землі і утворює зелене полотно із своїх листків та білі квіти на фоні, що в поєднанні має дуже красивий вигляд. Гарно піддається стрижці та щільно переплітає свої гілки, тому утворюється своєрідний килим з природнім візерунком.
69 грн
купити
Кизильник Урсинов
Код товара: РБ16
Кизильник горизонтальний Урсинов – вічнозелений грунтопокривний чагарник. Батьківщиною якого вважається Китай. Відрізняється від інших кизильників тим, що він зберігає свою декоративність на протязі всього року.
Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
Код товара: РБ15
Кизильник горизонтальний "Роял Карпет "- це напіввічнозелений чагарник, що росте висотою 80-100 см. Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.
69 грн
купити