Кизильник Даммера "Скогольм"
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:25-007
Латинское название:Cotoneaster suecicus
Размер:
Контейнер:1л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Кизильник Даммера «Скогольм» – вічнозелений кущ, який стелиться по землі. Використовується для створення ефекту «живого килима», що виглядає досить ефектно. Ще однією перевагою є те, що кизильник не втрачає декоративності протягом всього сезону - весною та влітку все буде покрите зеленим, а восени – помаранчево-червоним килимом.

Розміри: висота до 1 м, а в ширину 1,5 м.

Листя: короткі, продовгуваті, довжиною 1-2 см., в залежності від пори року набуває темнішого або світлішого відтінку зеленого.

Квіти/плоди: маленькі, білого кольору/ округлі, червоного кольору, не їстівні.

Період цвітіння: травень-червень місяць.

Особливості та рекомендації: швидко розростається, виносить тінь, але краще буде виглядати на сонці або напівтіні, до ґрунтів невибагливий.

Кизильник Урсинов
Код товара: РБ16
Кизильник горизонтальний Урсинов – вічнозелений грунтопокривний чагарник. Батьківщиною якого вважається Китай. Відрізняється від інших кизильників тим, що він зберігає свою декоративність на протязі всього року.
Кизильник гібридний "Корал Бьюті"
Код товара: 150-103
Кизильник гібридний "Корал Бьюті" – вічнозелений кущ, який цінується за свій гарний та цікавий зовнішній вигляд протягом всього року. Особливо красивим він виглядає, коли покривається білими квіточками, які потім змінюють насичено червні ягідки, схожі на намистинки.
139 грн
купити
Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
Код товара: РБ15
Кизильник горизонтальний "Роял Карпет "- це напіввічнозелений чагарник, що росте висотою 80-100 см. Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.
69 грн
купити