Кизильник Даммера "Скогольм"
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:25-007
Латинское название:Cotoneaster suecicus
Размер:
Контейнер:1л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Кизильник Даммера «Скогольм» – вічнозелений кущ, який стелиться по землі. Використовується для створення ефекту «живого килима», що виглядає досить ефектно. Ще однією перевагою є те, що кизильник не втрачає декоративності протягом всього сезону - весною та влітку все буде покрите зеленим, а восени – помаранчево-червоним килимом.

Розміри: висота до 1 м, а в ширину 1,5 м.

Листя: короткі, продовгуваті, довжиною 1-2 см., в залежності від пори року набуває темнішого або світлішого відтінку зеленого.

Квіти/плоди: маленькі, білого кольору/ округлі, червоного кольору, не їстівні.

Період цвітіння: травень-червень місяць.

Особливості та рекомендації: швидко розростається, виносить тінь, але краще буде виглядати на сонці або напівтіні, до ґрунтів невибагливий.

Кизильник Даммера "Ейнхольц"
Код товара: 25-008
Кизильник «Ейнхольц» – низькорослий кущ, який стелиться по землі і утворює зелене полотно із своїх листків та білі квіти на фоні, що в поєднанні має дуже красивий вигляд. Гарно піддається стрижці та щільно переплітає свої гілки, тому утворюється своєрідний килим з природнім візерунком.
69 грн
купити
Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
Код товара: РБ15
Кизильник горизонтальний "Роял Карпет "- це напіввічнозелений чагарник, що росте висотою 80-100 см. Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.
69 грн
купити
Кизильник Урсинов
Код товара: РБ16
Кизильник горизонтальний Урсинов – вічнозелений грунтопокривний чагарник. Батьківщиною якого вважається Китай. Відрізняється від інших кизильників тим, що він зберігає свою декоративність на протязі всього року.