Кизильник Даммера "Ейнхольц"
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:25-008
Латинское название:Cotoneaster radicans
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Кизильник «Ейнхольц» – низькорослий кущ, який стелиться по землі і утворює зелене полотно із своїх листків та білі квіти на фоні, що в поєднанні має дуже красивий вигляд. Гарно піддається стрижці та щільно переплітає свої гілки, тому утворюється своєрідний килим з природнім візерунком.

Розміри: 20-40 см у висоту, та 1-1,5 в ширину.

Листя: блискуче, невелике, гарного зеленого (влітку) та помаранчево-рожевого відтінку (восени).

Квіти/плоди: білі, маленькі квіточки/ насичено-червоні, максимальної декоративності надають на початку осені.

Період цвітіння: травень-червень.

Особливості та рекомендації: ґрунтопокривна рослина,  краще росте на сонці або напівтіні. Садити необхідно на відстані 1-2 м одне від одного, в залежності від бажаного результату (1-3 штуки на 1 м2).

Кизильник Даммера "Скогольм"
Код товара: 25-007
Кизильник Даммера «Скогольм» – вічнозелений кущ, який стелиться по землі. Використовується для створення ефекту «живого килима», що виглядає досить ефектно. Ще однією перевагою є те, що кизильник не втрачає декоративності протягом всього сезону - весною та влітку все буде покрите зеленим, а восени – помаранчево-червоним килимом.
69 грн
купити
Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
Код товара: РБ15
Кизильник горизонтальний "Роял Карпет "- це напіввічнозелений чагарник, що росте висотою 80-100 см. Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.
69 грн
купити
Кизильник Урсинов
Код товара: РБ16
Кизильник горизонтальний Урсинов – вічнозелений грунтопокривний чагарник. Батьківщиною якого вважається Китай. Відрізняється від інших кизильників тим, що він зберігає свою декоративність на протязі всього року.