Кизильник Даммера "Ейнхольц"
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:25-008
Латинское название:Cotoneaster radicans
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Кизильник «Ейнхольц» – низькорослий кущ, який стелиться по землі і утворює зелене полотно із своїх листків та білі квіти на фоні, що в поєднанні має дуже красивий вигляд. Гарно піддається стрижці та щільно переплітає свої гілки, тому утворюється своєрідний килим з природнім візерунком.

Розміри: 20-40 см у висоту, та 1-1,5 в ширину.

Листя: блискуче, невелике, гарного зеленого (влітку) та помаранчево-рожевого відтінку (восени).

Квіти/плоди: білі, маленькі квіточки/ насичено-червоні, максимальної декоративності надають на початку осені.

Період цвітіння: травень-червень.

Особливості та рекомендації: ґрунтопокривна рослина,  краще росте на сонці або напівтіні. Садити необхідно на відстані 1-2 м одне від одного, в залежності від бажаного результату (1-3 штуки на 1 м2).

Кизильник гібридний "Корал Бьюті"
Код товара: 150-103
Кизильник гібридний "Корал Бьюті" – вічнозелений кущ, який цінується за свій гарний та цікавий зовнішній вигляд протягом всього року. Особливо красивим він виглядає, коли покривається білими квіточками, які потім змінюють насичено червні ягідки, схожі на намистинки.
139 грн
купити
Кизильник Урсинов
Код товара: РБ16
Кизильник горизонтальний Урсинов – вічнозелений грунтопокривний чагарник. Батьківщиною якого вважається Китай. Відрізняється від інших кизильників тим, що він зберігає свою декоративність на протязі всього року.
Кизильник горизонтальний Даммера "Роял Карпет"
Код товара: РБ15
Кизильник горизонтальний "Роял Карпет "- це напіввічнозелений чагарник, що росте висотою 80-100 см. Цей кущ швидко розростається в ширину, і є улюбенцем серед ландшафтних дизайнерів. Він швидко і дуже якісно прикрасить будь яку гірку чи непримітне місце.
69 грн
купити