Китник лучний
есть в наличии
89 грн
в избранное купити
Тип:декоративні трави
Артикул:120-503
Латинское название:
Размер:30-40 см
Контейнер:С 2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Китник лучний - багаторічна трав'яниста рослина, яку часто використовують для облаштування природніх садів та рокаріїв. Також чудово підходить для букетів.

Розміри: сягає у висоту до 50-110 см.

Листя: плоске, загостерене до верху, салатового кольору, до 30 см.

Квіти: китиці 3-5 мм в діаметрі, загострені, білуватого кольору.

Період цвітіння: травень-червень місяць.

Особливості: висока зимостійкість, швидко регенерується, витримує засуху, використовується в медичних цілях.

 

 
Молінія тростникова Транспарент
Код товара: 120-516
Молінія тростникова "Транспарент" - особливий сорт молінії. Головними перевагами є висока морозостійкість та декоративність. Часто використовують в природніх садах або для оформлення берега водойми. Її ажурні китиці допоможуть створити акценти в невисоких міксбордерах.
Новинка
Кортадерія (Помпаська трава)
Код товара: ДМ-100
Кортадерія – злакова, декоративна, багаторічна рослина, яка в поєднанні з іншими своїми родичами має неймовірний та розкішний вигляд. Її елегантні листочки дуже гарно спадають донизу, що своїм виглядом нагадує водоспад, додаткової вишуканості додають китиці, які прикрашатимуть подвір’я весь сезон.
149 грн
купити
Уніола
Код товара: 120-515
Уніола (хасмантіум) - багаторічник, який має багато імен: дикий овес, лісовий овес або хасмантіум широколистий. Та яку б назву він не мав, в першу чергу - це нейморівно красивий кущ, який утворює дивовижні суцвіття у вигляді зернинок. Чудово виглядає в контейнерах, але, звичайно, краще висаджувати в грунт масивами. Ідеальна рослина для посадок напівтіньових композицій або як грунтопокривна рослина.
115 грн
купити