Китник лучний
есть в наличии
93 грн
в избранное купити
Тип:декоративні трави
Артикул:120-503
Латинское название:
Размер:30-40 см
Контейнер:С 2.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Китник лучний - багаторічна трав'яниста рослина, яку часто використовують для облаштування природніх садів та рокаріїв. Також чудово підходить для букетів.

Розміри: сягає у висоту до 50-110 см.

Листя: плоске, загостерене до верху, салатового кольору, до 30 см.

Квіти: китиці 3-5 мм в діаметрі, загострені, білуватого кольору.

Період цвітіння: травень-червень місяць.

Особливості: висока зимостійкість, швидко регенерується, витримує засуху, використовується в медичних цілях.

 

 
Щучка (луговик) дерниста "Голденшлейр"
Код товара: 30-520
Щучка дерниста (луговик) «Голденшлейр» – декоративна трав’яниста рослина, яка має високі довгі пагони. Особливістю і головною родзинкою щучки є її суцвіття, які ззовні схожі на колоски пшениці. Якщо Ви бажаєте прикрасити свою ділянку, тоді це чудовий варіант.
93 грн
купити
Уніола
Код товара: 120-515
Уніола (хасмантіум) - багаторічник, який має багато імен: дикий овес, лісовий овес або хасмантіум широколистий. Та яку б назву він не мав, в першу чергу - це нейморівно красивий кущ, який утворює дивовижні суцвіття у вигляді зернинок. Чудово виглядає в контейнерах, але, звичайно, краще висаджувати в грунт масивами. Ідеальна рослина для посадок напівтіньових композицій або як грунтопокривна рослина.
115 грн
купити
Молінія тростникова Транспарент
Код товара: 120-516
Молінія тростникова "Транспарент" - особливий сорт молінії. Головними перевагами є висока морозостійкість та декоративність. Часто використовують в природніх садах або для оформлення берега водойми. Її ажурні китиці допоможуть створити акценти в невисоких міксбордерах.