Карагана на штамбі
есть в наличии
499 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДШ03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Карагана на штамбі ― виділяється на фоні зелені інших рослин.  Її можна використовувати для створення цікавих композицій у ландшафтному дизайні.

Висота деревця залежить від догляду і може сягати до 2 метрів. Крона звисаюча, що додає загадковості цій рослині.

Листя яскраво-зелене, продовгувате.

Квіти загадкової та нестандартної форми. Насиченого жовтого кольору. Можуть цвісти поодиноко, або в купці до 5 штук. Розмір квітки від 2 см до 3 см. Розпускаються квіти з кінця травня до середини червня.

Садити бажано на освітлених місцях, з добре розпушеним грунтом. В перші роки важливо підживлювати рослину. Також потрібно слідкувати за вологістю грунту, адже пересихання грунту може призвести до всихання рослини.

Порічка "Джонкер ван Тетс" на штамбі
Код товара: ДЦ-101
Порічка на штамбі «Джонкер Ван Тетс» – середньоранній високоврожайний сорт з Голландії виведений шляхом схрещування сортів двох сортів. Перевагою порічки на штамбі є те, що ягоди знаходяться на такому рівні, що їх зручно збирати.
Верба "Хакуро-нішіки" на штамбі
Код товара: 30-022
Верба "Хакуро-нішіки" – декоративний стрижений шар на штамбі, який має вертикальні гілочки. Гілки спадають у вигляді фонтану на яких красуються зелено-жовті листочки. Прикрасить будь-який сад, часто використовується в ландшафтному дизайні та для любительських висадок.
650 грн
купити
Бузок на штамбі Сенсація
Код товара: 65-001
Бузок Сенсація - декоративний кущ унікальний своїми махровими фіолетово-рожевими квітами.
760 грн
купити