Карагана на штамбі
есть в наличии
499 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:ДШ03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Карагана на штамбі ― виділяється на фоні зелені інших рослин.  Її можна використовувати для створення цікавих композицій у ландшафтному дизайні.

Висота деревця залежить від догляду і може сягати до 2 метрів. Крона звисаюча, що додає загадковості цій рослині.

Листя яскраво-зелене, продовгувате.

Квіти загадкової та нестандартної форми. Насиченого жовтого кольору. Можуть цвісти поодиноко, або в купці до 5 штук. Розмір квітки від 2 см до 3 см. Розпускаються квіти з кінця травня до середини червня.

Садити бажано на освітлених місцях, з добре розпушеним грунтом. В перші роки важливо підживлювати рослину. Також потрібно слідкувати за вологістю грунту, адже пересихання грунту може призвести до всихання рослини.

Граб сформований кулею на штамбі
Код товара: ДМ27
Граб сформований кулею на штамбі ― дерево з гарно сформованою кроною.
1200 грн
купити
Слива Піссарді на штамбі
Код товара: 30-401
Слива Піссарді на штамбі - щеплена рослина висоті 120 см. Стане окрасою деревно-чагарниковлї композиції. Вона чудово підходить для створення невисокої алеї, крона гарно піддається стрижці. Можна залишати її вільно рости, можна формувати "ідеальні кульки". на штамбі.
850 грн
купити
Йошта на штамбі
Код товара: ДШ01
Йошта на штамбі ― це гібрид, отриманий внаслідок схрещування чорної смородини та агрусу. Переваги йошти на штамбі в тому, що її легше збирати, плоди на нижніх гілках не торкаються землі, а також вона дуже красиво виглядає на фоні інших кущів.