Хризантема Зірниця
Немає в наявності
40 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-116
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Хризантема Зірниця

Загальний опис: Рослина середніх розмірів (до 50-60см), добре кущиться. Починає квітнути з другої половини вересня й до настання перших морозів. Квітка густо всипана махровими пелюстками, що переливаються від малиново- до світло-червоного кольорів.

Умови вирощування: Рослина невибаглива до грунтових та кліматичних умов, добре переносить морози. Ідеальним місцем для росту стане добре освітлене нежарке місце. Висадку найкраще проводити навесні у вологу погоду.

Хризантема Сонечко
Код товара: 01КС-109
Хризантема Сонечко – одна з найгарніших та найвідоміших квіткових рослин. Палітра кольорів завжди тішить своєю гармонією та поєднанням. Суцвіття-жовті, махрові. Кущ прямостоячий з густим листяним вкриттям.
Хризантема Віденський бал
Код товара: 01КС-113
Ніжні кремово-лимонні пелюстки густо всипають бутон, що особливо контрастно помітно в час її цвітіння, на початку осені.
Хризантема кущова багаторічна
Код товара: СБ-01
Хризантема садова – багаторічний кущ з неймовірними сонячними квіточками. Ця неймовірна красуня прикрашає не один сад з липня і аж до пізньої осені, коли інші квіти вже відцвіли. Білі, жовті, насичено-бордові та рожеві квіти тримаються на кущику до самих морозів, тому багато любителів квітів надають їм перевагу. Так само їх можна тримати в гарному горщику біля ганку або на балконі.
130 грн
купити