Хризантема Золотоволоска
Немає в наявності
40 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-117
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Хризантема Золотоволоска

Загальний опис: «Золотоволоску» відносять до пізніх за часом цвітіння хризантем. Її пишні махрові квіти яскраво-лимонного кольору та м’який аромат приємно розбавлять листопадну осінню палітру. В силу своїх невеликих розмірів (40-60см)  хризантема добре впишеться в будь-який квітник, декоративну композицію або ж радуватиме господарів в горщику на балконі.

Умови вирощування: Хризантема не потребує особливих умов догляду, добре переносить посуху та морози, висаджувати у відкритий грунт найкраще навесні.

 

Хризантема Сонечко
Код товара: 01КС-109
Хризантема Сонечко – одна з найгарніших та найвідоміших квіткових рослин. Палітра кольорів завжди тішить своєю гармонією та поєднанням. Суцвіття-жовті, махрові. Кущ прямостоячий з густим листяним вкриттям.
Хризантема Елегія
Код товара: 01КС-115
Насичені кількабарвні квіти (рожево-фіолетові в центрі та кремові по краях) неодмінно стануть прикрасою вашого осіннього саду.
Хризантема Перлинка
Код товара: 01КС-110
Хризантема Перлинка – одна з найгарніших та найвідоміших квіткових рослин. Досягає висоти до 60 см. Палітра кольорів завжди тішить своєю гармонією та поєднанням. Суцвіття-білі, махрові. Кущ прямостоячий з густим листяним вкриттям.