Хризантема Елегія
Немає в наявності
40 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-115
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Хризантема Елегія

Загальний опис: «Елегію» відносять до пізніх строків достигання та середніх розмірів(до 50-60см). Її насичені кількабарвні квіти (рожево-фіолетові в центрі та кремові по краях) неодмінно стануть прикрасою вашого осіннього саду. В силу свого невисокого росту та гарної кущистості, добре підходить як для оформлення альпійської гірки, «живого» оздоблення бордюру, так і для вирощування в горщику в домашніх умовах.

Умови росту: Як і більшість сортів, «Елегія» добре переносить посуху та морози, та для найкращого її росту потрібно обирати добре опушений легкий грунт в напів-затіненому місці.

Хризантема Сонечко
Код товара: 01КС-109
Хризантема Сонечко – одна з найгарніших та найвідоміших квіткових рослин. Палітра кольорів завжди тішить своєю гармонією та поєднанням. Суцвіття-жовті, махрові. Кущ прямостоячий з густим листяним вкриттям.
Хризантема кущова багаторічна
Код товара: СБ-01
Хризантема садова – багаторічний кущ з неймовірними сонячними квіточками. Ця неймовірна красуня прикрашає не один сад з липня і аж до пізньої осені, коли інші квіти вже відцвіли. Білі, жовті, насичено-бордові та рожеві квіти тримаються на кущику до самих морозів, тому багато любителів квітів надають їм перевагу. Так само їх можна тримати в гарному горщику біля ганку або на балконі.
130 грн
купити
Хризантема Перлинка
Код товара: 01КС-110
Хризантема Перлинка – одна з найгарніших та найвідоміших квіткових рослин. Досягає висоти до 60 см. Палітра кольорів завжди тішить своєю гармонією та поєднанням. Суцвіття-білі, махрові. Кущ прямостоячий з густим листяним вкриттям.