Хризантема Бузковий туман
Немає в наявності
40 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-112
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Хризантема Бузковий туман

Загальний вигляд: «Бузковий туман» - це середньоросла хризантема з пізнім цвітінням. Її висота в середньому сягає 70-90см. В садовій практиці чудово чудово вписується в будь-яку композицію, а жовтневий початок цвітіння неодмінно приверне увагу до ніжних лілово-рожевих та духмяних квітів на фоні осіннього листопаду.

Умови вирощування: Даний сорт добре переносить як посуху, так і морози, має високу стійкість до більшості хвороб, до грунтових умов також невибагливий.  

Хризантема Віденський бал
Код товара: 01КС-113
Ніжні кремово-лимонні пелюстки густо всипають бутон, що особливо контрастно помітно в час її цвітіння, на початку осені.
Хризантема кущова багаторічна
Код товара: СБ-01
Хризантема садова – багаторічний кущ з неймовірними сонячними квіточками. Ця неймовірна красуня прикрашає не один сад з липня і аж до пізньої осені, коли інші квіти вже відцвіли. Білі, жовті, насичено-бордові та рожеві квіти тримаються на кущику до самих морозів, тому багато любителів квітів надають їм перевагу. Так само їх можна тримати в гарному горщику біля ганку або на балконі.
130 грн
купити
Хризантема Елегія
Код товара: 01КС-115
Насичені кількабарвні квіти (рожево-фіолетові в центрі та кремові по краях) неодмінно стануть прикрасою вашого осіннього саду.