Гумі "Аморосо" (лох багатоквітковий)
есть в наличии
80 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:55-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:0,5л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Гумі (лох багатоквітковий) – однодомний кущ висотою від 1,5 до 2 м. Близький родич обліпихи, проте в народі отримав назву «ягода довголіття». Високо цінується завдяки своїм ягодам, які на смак схожі до стиглої хурми та інжиру.  Більше вітаміну С, ніж у цитрусових та високий вміст аскорбінової кислоти.

Кущ: високий (1,5-2м), не потребує обрізки, оскільки сам досягає охайної форми. Найкрасивіший період – цвітіння, рослина рясно вкрита жовто-білими квітками, приваблюючи до себе бджіл з усього саду. Аромат стійкий та приємний.

Плоди: перші ягоди дозрівають в кінці червня - на початку липня. Мають довгу плодоніжку (3-4 см). Ягоди червоного кольору із золотими вкрапленнями. Циліндричні, до 2 г. Можуть висіти не обсипаючись до серпня. Урожай збирається легко. Солодкі та смачні, цінні лікарськими та тонізуючими властивостями.

Листя овальне, зеленого кольору зверху та срібного знизу.

Кущ не засмічує сад кореневою системою, може рости в напівтіні та невибагливий в догляді. Починає плодоносити вже на 3-4 рік після посадки. 

Гумі "Аморосо" (лох багатоквітковий)
Код товара: 55-005
Гумі (лох багатоквітковий) – однодомний кущ висотою від 1,5 до 2 м. Близький родич обліпихи, проте в народі отримав назву «ягода довголіття». Високо цінується завдяки своїм ягодам, які на смак схожі до стиглої хурми та інжиру. Більше вітаміну С, ніж у цитрусових та високий вміст аскорбінової кислоти.
80 грн
купити