Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
80 грн
80 грн
Гумі "Аморосо" (лох багатоквітковий)
Код товара: 55-005
Гумі (лох багатоквітковий) – однодомний кущ висотою від 1,5 до 2 м. Близький родич обліпихи, проте в народі отримав назву «ягода довголіття». Високо цінується завдяки своїм ягодам, які на смак схожі до стиглої хурми та інжиру. Більше вітаміну С, ніж у цитрусових та високий вміст аскорбінової кислоти.
80 грн
купити

Саджанці гумі

  Гумі (лох багатоквітковий) – не сильно відомий в Україні кущ, проте безперечно варте уваги та місця у Вашому саду. Ягоди гумі – приємні на смак, дещо нагадують смак стиглої хурми та інжиру. Вони володіють цілющими та тонізуючими властивостями, використовуються в медицині. Також кущ саджанців гумі має високі декоративні властивості, оскільки є окрасою у всі пори року. Під час цвітіння вкритий рясно квітами та приваблює бджіл до вашого саду стійким ароматом.

Де купити саджанці гумі в Києві?

   На сьогоднішній день асортимент саджанців гумі не вражає, проте наш садовий центр «Зелено»  пропонує вам один з найкращих сортів, який пристосований до нашого клімату та місцевості. Також ви зможете купити саджанці гумі на сайті zeleno.in.ua

  Плоди гумі часто називають "ягодами довголіття", оскільки має омолоджувальні властивості.  Саджанці гумі невибагливі в догляді та не потребують обробки пестицидами.