Груша Ізольда
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-204
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Ізольда –  літній сорт німецької селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Jules Guyot» та «Bunte Julibirne». Характеризується регулярним плодоношенням та смачними плодами, які мають гармонічний смак та солодку м’якоть.

Термін дозрівання: кінець червня-початок липня.

Плодипродовгуваті, зеленого кольору, але при дозріванні стають жовтуваті, середнього розміру, смачнючі, 160-230 г, кисло-солодкі.

Особливості: стійка до шкідників, слаборосла, висока врожайність, середня стійкість до морозів, гарна транспортабельність.

Підщепа: айва.

Рекомендовані запилювачі: Вільямс літній, Любимиця Клапа, Коференція, Парижанка та ін.

Груша Парижанка
Код товара: 21-001
Груша Парижанка – всім відомий сорт, виведений багато років тому селекціонером В. Фурсіним в результаті схрещування сортів «Сен-Жермен зимовий» та «Кюре». На третій рік вступає в плодоношення та дуже швидко нарощує рівень врожайності.
85 грн
купити
Груша Бере Боск
Код товара: СО81
Груша Бере Боск – популярний пізній сорт, широкого використання набув у різних країна, зокрема купити Грушу Бере Боск можна і в Україні. Даний сорт дерева невеликий, з віком стає розлогий. У хороших умовах набуває гарних показників росту.
Груша Лісова Красуня
Код товара: СО76
Груша Лісова Красуня – сорт виведений у Фландрії, бельгійськими селекціонерами. Дерево середніх розмірів з широкою кроною. Очікувати перший врожай потрібно, коли дерево досягне 3 років. Слід виокремити чудові плоди «Лісової красуні»: соковиті, кисло-солодкі, маслянисті з жовтуватою м’якоттю – перевага сорту.