Груша Ізольда
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-204
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Ізольда –  літній сорт німецької селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Jules Guyot» та «Bunte Julibirne». Характеризується регулярним плодоношенням та смачними плодами, які мають гармонічний смак та солодку м’якоть.

Термін дозрівання: кінець червня-початок липня.

Плодипродовгуваті, зеленого кольору, але при дозріванні стають жовтуваті, середнього розміру, смачнючі, 160-230 г, кисло-солодкі.

Особливості: стійка до шкідників, слаборосла, висока врожайність, середня стійкість до морозів, гарна транспортабельність.

Підщепа: айва.

Рекомендовані запилювачі: Вільямс літній, Любимиця Клапа, Коференція, Парижанка та ін.

Груша Конференція
Код товара: 10-634
Груша Конференція це – осінній сорт англійської селекції. Термін дозрівання: початок вересня, проте плоди в холодному місці можуть зберігатися до 90 днів!
85 грн
купити
Груша Далісан, в контейнері
Код товара: 10-37
Груша Далісан – великоплідний сорт виведений французькими селекціонерами. Характеризується високою врожайністю та стійкістю до хворіб
Груша Марія (6 років)
Код товара: 10-023
Авторство виведення даного плода належить українським садівникам. Пізньозимова груша Марія, володіє набором неперевершених якостей, серед який стоїть особливо виділити ранній вступ в період плодоношення (2-4 роки), стійкість і високі показники врожайності, а також, дійсно, величезні плоди, що деколи досягають ваги в 450 грам.
1500 грн
купити