Груша Ізольда
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-204
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Ізольда –  літній сорт німецької селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Jules Guyot» та «Bunte Julibirne». Характеризується регулярним плодоношенням та смачними плодами, які мають гармонічний смак та солодку м’якоть.

Термін дозрівання: кінець червня-початок липня.

Плодипродовгуваті, зеленого кольору, але при дозріванні стають жовтуваті, середнього розміру, смачнючі, 160-230 г, кисло-солодкі.

Особливості: стійка до шкідників, слаборосла, висока врожайність, середня стійкість до морозів, гарна транспортабельність.

Підщепа: айва.

Рекомендовані запилювачі: Вільямс літній, Любимиця Клапа, Коференція, Парижанка та ін.

Груша Бере Богмотко
Код товара: 10-203
Груша Бере Богматко – осінній сорт, який є результатом схрещення сортів «Вересневе Дево» та «Малевчанка» в 2004 році селекціонером Матвієнком М.І. Має чудові та великі плоди які освіжатимуть Вас та Ваших близьких в спекотні дні. В плодоношення вступає на 2 рік після посадки.
85 грн
купити
Груша Маргарита Марилья
Код товара: СО78
Груша Маргарита Марилья – сорт французької селекції. Являє собою невелике дерево, слаборосле з охайною пірамідальною кроною. Очікувати перший врожаю можна на 3 рік після моменту посадки.
Груша Аббат Фегтель, відкритий корінь
Код товара: 10-638
Груша Аббат Фегтель – осінній середньо-пізній сорт виведений у франції. Плоди довго зберігаються (до січня), мають високі товарні та вкусові якості. Підійде для вирощування в комерційних цілях.
85 грн
купити