Груша Вільямс літній
есть в наличии
125 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-205
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: серпень місяць.

Плоди: середні та великі, грушоподібної, продовгуватої форми жовтого кольору з червоним рум’янцем від сонячної сторони, соковиті, солодко-кислі на смак та приємним ароматом.

Вага плода170-200 г.

Урожайність: висока, стабільна, регулярна.

Підщепаайва.

Особливості:  середня стійкість до хвороб та шкідників. Даний сорт починає давати плоди на третій рік після посадки. Зимостійкість підходяща для вирощування на території України.

Груша Вересневе Дево
Код товара: 10-034
Груша Вересневе Дево – осінній сорт, який є клоном сорту «Дево». Відмінність полягає у силі росту, смакових якостях та довготривалості зберігання плодів
Груша Бере Богмотко
Код товара: 10-203
Груша Бере Богматко – осінній сорт, який є результатом схрещення сортів «Вересневе Дево» та «Малевчанка» в 2004 році селекціонером Матвієнком М.І. Має чудові та великі плоди які освіжатимуть Вас та Ваших близьких в спекотні дні. В плодоношення вступає на 2 рік після посадки.
Новинка
Груша Потомак
Код товара: БА199
Груша Потомак: урожайний сорт осіннього строку дозрівання.
115 грн
купити