Груша Вільямс літній
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-205
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: серпень місяць.

Плоди: середні та великі, грушоподібної, продовгуватої форми жовтого кольору з червоним рум’янцем від сонячної сторони, соковиті, солодко-кислі на смак та приємним ароматом.

Вага плода170-200 г.

Урожайність: висока, стабільна, регулярна.

Підщепаайва.

Особливості:  середня стійкість до хвороб та шкідників. Даний сорт починає давати плоди на третій рік після посадки. Зимостійкість підходяща для вирощування на території України.

Груша Ноябрьская, в контейнері
Код товара: 10-500
Груша Ноябрьська це – прекрасний молдовський сорт, що відкриває свої найкращі смакові якості перед Новим роком! Це один із найсмачніших пізніх сортів!
85 грн
купити
Груша колоновидна Сапфіра
Код товара: 22-001
Груша колоновидна Сапфіра – сорт дозріває восени, але до вживання плоди готові тільки через 2-3 тижні. Грушки мають гарну лежкість, транспортабельність та смакові властивості. Мають приємний аромат та чудовий зовнішній вигляд.
Груша Лісова Красуня
Код товара: СО76
Груша Лісова Красуня – сорт виведений у Фландрії, бельгійськими селекціонерами. Дерево середніх розмірів з широкою кроною. Очікувати перший врожай потрібно, коли дерево досягне 3 років. Слід виокремити чудові плоди «Лісової красуні»: соковиті, кисло-солодкі, маслянисті з жовтуватою м’якоттю – перевага сорту.