Груша Вільямс літній
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-205
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: серпень місяць.

Плоди: середні та великі, грушоподібної, продовгуватої форми жовтого кольору з червоним рум’янцем від сонячної сторони, соковиті, солодко-кислі на смак та приємним ароматом.

Вага плода170-200 г.

Урожайність: висока, стабільна, регулярна.

Підщепаайва.

Особливості:  середня стійкість до хвороб та шкідників. Даний сорт починає давати плоди на третій рік після посадки. Зимостійкість підходяща для вирощування на території України.

Груша Кармен
Код товара: 10-035
Груша Кармен – ранній літній сорт італійської селекції виведений шляхом схрещування сортів «Guyot» і «Bella di Giugno»
Груша Марія, відкритий корінь
Код товара: 10-635
Груша Марія – самоплідний зимовий сорт, який цінується за високу та стабільну урожайність, зимостійкість та довготривалий період зберігання плодів.Чудово підходить для любительського та промислового вирощування.
85 грн
купити
Груша Весільна, в контейнері
Код товара: 10-088
Груша Весільна - ранній сорт української селекції. Невелике гарне дерево з округлою кроною середньої густоти. Щеплена на напівкарликовій підщепі, завдяки якій на третій рік уже вступає в плодоношення. Невибагливий та посухостійкий сорт. Плоди можна знімати вже вкінці серпня, проте споживча стиглість настає у вересні.
85 грн
купити