Груша Вільямс літній
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-205
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.

Форма: середньоросле дерево.

Термін дозрівання: серпень місяць.

Плоди: середні та великі, грушоподібної, продовгуватої форми жовтого кольору з червоним рум’янцем від сонячної сторони, соковиті, солодко-кислі на смак та приємним ароматом.

Вага плода170-200 г.

Урожайність: висока, стабільна, регулярна.

Підщепаайва.

Особливості:  середня стійкість до хвороб та шкідників. Даний сорт починає давати плоди на третій рік після посадки. Зимостійкість підходяща для вирощування на території України.

Груша Любимиця Клапа
Код товара: 10-022
Груша Любимиця Клапа – один з кращих сортів для створення садів, також придатний для промислового використання і створення фермерських садів.У молодому віці показує чудові тенденції росту. Крона дерева з віком перетворюються з пірамідальної на округлу
Груша Карола
Код товара: СО83
Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, широко конічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець. В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.
Груша Бере Дюрандо, в контейнері
Код товара: 10-038
Груша Бере Дюрандо – бельгійський, десертний, осінній сорт. Характеризується доброю зимостійкістю, а також гарно транспортується. У вересні можна насолодитись плодом. Апетитна м’якоть з кисличкою є дуже соковитою.