Груша Вікторія (6 років)
есть в наличии
1500 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-024
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вікторія - дерево з густою кроною. Сорт стійкий до посушливих умов зростання.

Ритмічне плодоношення повторюється щорічно. Важливо зазначити, що пізнє цвітіння даного сорту запобігає пошкодженню квітів.

Інколи формуються плоди без насіння-плід частково самозапильний.
Плоди великі (250 г). Під час достигання набувають зеленого кольору з рум’янцями з сонячного боку. Наділені чудовим ароматом та багатим солодким смаком.

Підщепа: айва

Груша Аббат Фегтель, відкритий корінь
Код товара: 10-638
Груша Аббат Фегтель – осінній середньо-пізній сорт виведений у франції. Плоди довго зберігаються (до січня), мають високі товарні та вкусові якості. Підійде для вирощування в комерційних цілях.
85 грн
купити
Груша Карола
Код товара: СО83
Груша Карола - осінній, десертний сорт. Груша середніх темпів росту. Плоди дуже великі, неправильної форми, широко конічні та подовженні. Плід зеленого кольору, гладкий, після дозрівання- жовтий, присутній рум’янець. В середині м’якоть середньої зернистості, соковита, дуже ароматна, кисло-солодка, з унікальним смаком.
Груша колоновидна Сапфіра
Код товара: 22-001
Груша колоновидна Сапфіра – сорт дозріває восени, але до вживання плоди готові тільки через 2-3 тижні. Грушки мають гарну лежкість, транспортабельність та смакові властивості. Мають приємний аромат та чудовий зовнішній вигляд.