Груша Вижниця
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:01С-19
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вижниця – прекрасний осінній сорт, що відрізняється високим товарними якостями, врожайністю та стійкістю до суворих умов зими.

 

Термін дозрівання: кінець вересня, плоди у холодному місці лежать до Нового року.

 

Плоди: при зніманні з дерева зелені, проте після достигання стають золотистими. Маса одного плоду може сягати 350 г. М’якоть масляниста і соковита, кремового відтінку з неповторним мигдалевим ароматом! Щільна шкірка у плодів.

 

Сорт стійкий до хвороб і транспортабельний.

 

Підходить для споживання у свіжому вигляді та для консервування.

Підщепа: айва.

Груша Конкорд, в контейнері
Код товара: 10-201
Груша Конкорд – середньопізній осінній сорт англійської селекції, виведений шляхом схрещування сортів «Деканка дю Коміс» та «Конференція». Швидко вступає у плодоношення та регулярно дає врожаї.
85 грн
купити
Новинка
Груша двосортова Ноябрьська + RX 95 (дерево-сад)
Код товара: 01С-23
Груша двосортова Ноябрьська + RX 95 Перевага двох сортових саджанців насеред в тому, що за допомогою таких дерев можна зекономити місце на невеличкій ділянці, а також це дає змогу насолоджуватися смачними плодами протягом довгого періоду.
Груша Талгарська красуня (5 років)
Код товара: 10-501
Груша Талгарська красуня - осінній сорт з стійкістю до негативного впливу клімату. Виведений сорт від вільного запилення сорту «Лісова красуня». Плоди продовгуваті, гладкі, з сонячного боку з почервонінням. М’якоть хрумка, кремова. Плоди вашої праці зявляться на 3 рік після посадки. Вага плоду 170-220 грамів. Плоди наділені особливими смаковими якостями, що виокремлює даний сорт серед інших.
1500 грн
купити