Груша Вижниця
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:01С-19
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вижниця – прекрасний осінній сорт, що відрізняється високим товарними якостями, врожайністю та стійкістю до суворих умов зими.

 

Термін дозрівання: кінець вересня, плоди у холодному місці лежать до Нового року.

 

Плоди: при зніманні з дерева зелені, проте після достигання стають золотистими. Маса одного плоду може сягати 350 г. М’якоть масляниста і соковита, кремового відтінку з неповторним мигдалевим ароматом! Щільна шкірка у плодів.

 

Сорт стійкий до хвороб і транспортабельний.

 

Підходить для споживання у свіжому вигляді та для консервування.

Підщепа: айва.

Груша Ізольда
Код товара: 10-204
Груша Ізольда – літній сорт німецької селекції, отриманий шляхом схрещування сортів «Jules Guyot» та «Bunte Julibirne». Характеризується регулярним плодоношенням та смачними плодами, які мають гармонічний смак та солодку м’якоть.
Груша Весільна, в контейнері
Код товара: 10-088
Груша Весільна - ранній сорт української селекції. Невелике гарне дерево з округлою кроною середньої густоти. Щеплена на напівкарликовій підщепі, завдяки якій на третій рік уже вступає в плодоношення. Невибагливий та посухостійкий сорт. Плоди можна знімати вже вкінці серпня, проте споживча стиглість настає у вересні.
85 грн
купити
Груша Киргизька зимова
Код товара: СГР04
Груша Киргизька зимова – зимовий сорт груш, який дозріває нерівномірно, зате відзначається морозостійкістю. Термін дозрівання: дозрівання плодів починається в кінці вересня, а остаточно завершується до січня.