Груша Вижниця
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:01С-19
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Вижниця – прекрасний осінній сорт, що відрізняється високим товарними якостями, врожайністю та стійкістю до суворих умов зими.

 

Термін дозрівання: кінець вересня, плоди у холодному місці лежать до Нового року.

 

Плоди: при зніманні з дерева зелені, проте після достигання стають золотистими. Маса одного плоду може сягати 350 г. М’якоть масляниста і соковита, кремового відтінку з неповторним мигдалевим ароматом! Щільна шкірка у плодів.

 

Сорт стійкий до хвороб і транспортабельний.

 

Підходить для споживання у свіжому вигляді та для консервування.

Підщепа: айва.

Груша Чижівська
Код товара: СО75
Груша Чижівська – чудовий вибір для отримання літнього врожаю. Варіації крони: пірамідальна, конусоподібна. Листки подовжені, зелені, опушені. Білі витончені квіти утворюють суцвіття. Невеликий за розміром плід досягає ваги у 150 г.
Груша колоновидна Декора
Код товара: 01С-21
Груша колоновидна Декора – пізній осінній сорт, що плодоносить уже на другий рік після посадки! Плоди зелено-жовтого кольору, овально-круглі з ніжною, соковитою м’якоттю.
Груша Радана
Код товара: 10-030
Груша Радана – осінній сорт чеської селекції отриманий шляхом схрещування сортіів «Добрая Луиза» та «Любимица Клапа». Рекомендовані опилювачі – Амфора та Любіміца клапа. Характеризується регулярним періодичним плодоношенням. Плоди грушевого дерева — одне з корисних ласощів