Груша Весільна, в контейнері
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:10-088
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Весільна - ранній сорт української селекції. Невелике гарне дерево з округлою кроною середньої густоти. Щеплена на напівкарликовій підщепі, завдяки якій на третій рік уже вступає в плодоношення. Невибагливий  та  посухостійкий сорт. Плоди можна знімати вже вкінці серпня, проте споживча стиглість настає у вересні.

Вага груші: 170-200 г.

Характеристика плоду: великий, витягнутий, грушоподібної форми, зелено-червоного забарвлення. М"якоть привабливого рожевого кольору, що робить грушу більш соковитою та солодкою. Плоди характеризуються високими смаковими якостями, зберігати їх можна аж до грудня.

Весільна груша  зимостійкий та посухостійкий сорт, володіє хорошим імунітетом до хвороб.

Підщепа: айва.

Груша Ноябрьская, в контейнері
Код товара: 10-500
Груша Ноябрьська це – прекрасний молдовський сорт, що відкриває свої найкращі смакові якості перед Новим роком! Це один із найсмачніших пізніх сортів!
85 грн
купити
TOP-продаж
Груша Дельбарю RX, відкритий корінь
Код товара: 10-637
Груша Дельбарю RX – одна з найсмачніших осінніх груш французької селекції. Урожайність цього сорту завжди стабільна і висока. Термін дозрівання: жовтень місяць. Можуть зберігатись до січня.
85 грн
купити
Груша Конференція
Код товара: 10-634
Груша Конференція це – осінній сорт англійської селекції. Термін дозрівання: початок вересня, проте плоди в холодному місці можуть зберігатися до 90 днів!
85 грн
купити