Груша Весільна, в контейнері
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:10-088
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Весільна - ранній сорт української селекції. Невелике гарне дерево з округлою кроною середньої густоти. Щеплена на напівкарликовій підщепі, завдяки якій на третій рік уже вступає в плодоношення. Невибагливий  та  посухостійкий сорт. Плоди можна знімати вже вкінці серпня, проте споживча стиглість настає у вересні.

Вага груші: 170-200 г.

Характеристика плоду: великий, витягнутий, грушоподібної форми, зелено-червоного забарвлення. М"якоть привабливого рожевого кольору, що робить грушу більш соковитою та солодкою. Плоди характеризуються високими смаковими якостями, зберігати їх можна аж до грудня.

Весільна груша  зимостійкий та посухостійкий сорт, володіє хорошим імунітетом до хвороб.

Підщепа: айва.

Груша Парижанка
Код товара: 21-001
Груша Парижанка – всім відомий сорт, виведений багато років тому селекціонером В. Фурсіним в результаті схрещування сортів «Сен-Жермен зимовий» та «Кюре». На третій рік вступає в плодоношення та дуже швидко нарощує рівень врожайності.
85 грн
купити
Груша Конкорд, в контейнері
Код товара: 10-201
Груша Конкорд – середньопізній осінній сорт англійської селекції, виведений шляхом схрещування сортів «Деканка дю Коміс» та «Конференція». Швидко вступає у плодоношення та регулярно дає врожаї.
85 грн
купити
Груша Вільямс літній
Код товара: 10-205
Груша Вільямс літній – сорт літнього терміну дозрівання, виведений в Англії в 1796.році. Цінується за ранній термін дозрівання плодів та їх високі смакові якості. Чудово смакує як у свіжому вигляді так і в приготуванні компотів, джемів і т.д.