Груша Ред Фаворитка
есть в наличии
125 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-026
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Груша Ред Фаворитка - пізній сорт з гарними десертними плодами. Характеризується щорічними рясним врожаєм. Плоди Ред Фаворитка червоного кольору, інколи, червоно-коричневого. М’якоть плоду смачна і ароматна, структура дрібнозерниста. Дозрівання відбувається в кінці серпня.

Перевагами сорту є: зимостійкість, щорічні врожаї, стійкість до хворіб (парші). Плоди надзвичайно смачні та відповідають всім вимогам споживачів.

Підщепа: ІС-4-6.

Груша Чижівська
Код товара: СО75
Груша Чижівська – чудовий вибір для отримання літнього врожаю. Варіації крони: пірамідальна, конусоподібна. Листки подовжені, зелені, опушені. Білі витончені квіти утворюють суцвіття. Невеликий за розміром плід досягає ваги у 150 г.
Груша Аббат Фегтель, відкритий корінь
Код товара: 10-638
Груша Аббат Фегтель – осінній середньо-пізній сорт виведений у франції. Плоди довго зберігаються (до січня), мають високі товарні та вкусові якості. Підійде для вирощування в комерційних цілях.
Груша Конкорд, в контейнері
Код товара: 10-201
Груша Конкорд – середньопізній осінній сорт англійської селекції, виведений шляхом схрещування сортів «Деканка дю Коміс» та «Конференція». Швидко вступає у плодоношення та регулярно дає врожаї.
115 грн
купити